dodaj stronę
  przejdź na stronęATUT Tomasz Skiba - place zabaw z drewna

pagerank Dodano: 19 02 2012

ATUT Tomasz Skiba - place zabaw z drewna
ATUT Tomasz Skiba - bezpieczne, solidne, certyfikowane place zabaw wykonane z drewna impregnowanego ciśnieniowo. Montaż urządzeń zabawowych bezpośrednio u klienta. Obszar działalności firmy obejmuje cały kraj. Firma ATUT w swojej ofercie posiada różnorodne urządzenia stanowiące wyposażenie placów zabaw: zestawy zabawowe, huśtawki, piaskownice, bujaki na sprężynie, karuzele oraz elementy małej architektury.
http://www.atut-placezabaw.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPrzeglądy kominów Warszawa

pagerank Dodano: 28 02 2012

Przeglądy kominów Warszawa
Świadczymy usługi kominiarskie w pełnym zakresie. Miastem naszego działania jest Warszawa, oraz jej okolice. W naszym zakładzie pracują tylko doświadczeni kominiarze. Cechują się oni wysoką etyką zawodową i dbałością o godność mistrza kominiarskiego. Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem i udrażnianiem kominów, sprawdzaniem szczelności wewnętrznej instalacji gazowej, jak również opiniowaniem wszystkich przewodów kominowych. Nasi sprawdzeni pracownicy oczyszczą nawet najbardziej zabrudzony komin w Warszawie. Sprawdź sam!
http://kominiarzwarszawa.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęCertyfikat energetyczny Poznan

pagerank Dodano: 28 02 2012

Certyfikat energetyczny Poznan
Oferujemy Państwu przygotowanie certyfikatu energetycznego zgodnego z wymaganiami Prawa Budowlanego i powiązanych z nim rozporządzeń dla domów oddawanych do użytkowania, lokali mieszkalnych oraz budynków usługowych. Gwarantujemy solidne wykonanie, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Terenem działania naszej firmy jest Poznań i całe województwo wielkopolskie.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.
http://www.certyfikatyenergetycznepoznan.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKontenery

pagerank Dodano: 29 02 2012

Kontenery
Naszą profesjonalnością jest budownictwo modułowe, czyli tak zwane budownictwo na czasie. Firma nasza to firma z dużym doświadczeniem, które tłumaczy się na profesjonalizm naszych usług. Produkujemy i sprzedajemy kontenery obiekty i obiekty orlik, obiekty modułowe i staramy się ażeby nasze produkty były bez awaryjne. Troszczymy się o jakość naszych prac i o to by kontrahent był zadowolony. Jeśli nasuwają się pytania dotyczące naszej oferty - napisz do nas [email protected] lub zadzwoń pod numer (+48 61) 29 76 380.
http://www.metalplast-system.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID