dodaj stronę
  przejdź na stronęNagrobki

pagerank Dodano: 21 03 2012

Nagrobki
Firma A&J GRANIT CO LTD jest chińskim producentem i eksporterem wyrobów granitowych. Na polski rynek produkujemy głównie taki asortyment, jak: - nagrobki - napisówki (tablice nagrobne) - wazony granitowe W naszej ofercie posiadamy także materiały budowlane, płyty granitowe wielkogabarytowe, kostkę granitową oraz inne towary produkowane zgodnie ze złożonym i opłaconym przez Klienta zamówieniem. Cechuje nas przede wszystkim dbałość o wysoką jakość produktu. Brzmi to dosyć pospolicie i każdy tak mówi, ale w naszym przypadku nie są to puste słowa. Jesteśmy firmą, której właścicielami są CHINKA i POLAK, co jest totalnym ewenementem na skalę światową. Oczywistym jest, że jakość kosztuje, dlatego też naszą grupą docelową są klienci, którym zależy bardziej na jakości towaru, niż na jak najniższej jego cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.ajgranit.com/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKowalstwo Artystyczne

pagerank Dodano: 31 03 2012

Kowalstwo Artystyczne
Zakład Pierrot działa na rynku od 1995 roku.. Firma Pierrot wykonuje prace metodą kucia ręcznego i obróbki stali. Firma Pierrot wyrabia wyroby użytkowe i gospodarcze. Także komody, oryginalne kraty okienne, kute balustrady, ogrodzenia kute, kute bramy. Furtki i bramy wjazdowe robione są na indywidualne zamówienie. Zakład Pierrot wspiera pomocą architekta Europejskiej Akademii Sztuki oraz własnym doświadczeniem. Materiałem, który pracownia stosuje jest stal, mosiądz, srebro oraz stal chromowa. Prace uszlachetniamy włoskim marmurem oraz polnym nie szlifowanym kamieniem. Kowalstwo artystyczne uprawiamy z zapałem. Kucie to proces technologiczny odmiana obróbki plastycznej. Są różne modele kucia. Kucie swobodne oraz pół swobodne, matrycowe i precyzyjne. Kowalstwo artystyczne miało znaczny wpływ na rozwój gospodarki. Dzisiaj funkcjonuje około tysiąca pracowni.
http://www.pierrot.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFirma budowlana

pagerank Dodano: 01 04 2012

Firma budowlana
Na Polskim rynku jest wiele zakładów budowlanych. Ja chciałbym przedstawić firmę budowlaną Nowak Group. Zakład ten od lat zajmuje się remontami, przebudowami. Od projektu po dom pod klucz.Jeśli poszukujesz kogoś do przebudowy łazienki, budowy domu bądź tez malowania to nasza firma z przyjemnością zrealizuje to dla ciebie.Grupa Nowak jest głównym realizatorem i konstruktorem stalowych hali. Posiadamy całą gamę maszyn budowlanych jak przesiewacze, wywrotki i buldożery do realizacji większych robot takich jak rozbiórki.
http://www.nowakgroup.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOkna i drzwi aluminiowe

pagerank Dodano: 06 04 2012

Okna i drzwi aluminiowe
Firma Mixkrak jest renomowanym dystrybutorem stolarki aluminiowej na potrzeby odbiorców indywidualnych oraz różnego rodzaju firm i instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą okien aluminiowych, produkowanych przez autoryzowane zakłady stolarskie. Oferujemy okna aluminiowe różnych typów: klasyczne, uchylne, podawcze i obrotowe. Konstrukcje okienne wykonywane są z profili izolowanych termicznie lub bez izolacji. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, otwierane do środka lub na zewnątrz, na zawiasach wrębowych, jak i nawierzchniowych, ze szczotką lub też z progiem, przesuwne ręcznie oraz automatycznie. Realizujemy konstrukcje drzwiowe z profili izolowanych termicznie lub bez izolacji. Naszym klientom proponujemy całą oraz wypełnień konstrukcji, np. szkło, panel PCW, panel aluminiowy oraz akcesoriów, np. samozamykacze, pochwyty. Wszystkie elementy stolarki aluminiowej produkowane są "na wymiar" dla konkretnego klienta. Oferujemy usługę transportu wykonanych drzwi i okien oraz ich fachowy montaż. Każdy zamawiany u nas element możemy polakierować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.
http://www.mixkrak.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID