dodaj stronę
  przejdź na stronęCertyfikat energetyczny Poznan

pagerank Dodano: 28 02 2012

Certyfikat energetyczny Poznan
Oferujemy Państwu przygotowanie certyfikatu energetycznego zgodnego z wymaganiami Prawa Budowlanego i powiązanych z nim rozporządzeń dla domów oddawanych do użytkowania, lokali mieszkalnych oraz budynków usługowych. Gwarantujemy solidne wykonanie, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Terenem działania naszej firmy jest Poznań i całe województwo wielkopolskie.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.
http://www.certyfikatyenergetycznepoznan.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKontenery

pagerank Dodano: 29 02 2012

Kontenery
Naszą profesjonalnością jest budownictwo modułowe, czyli tak zwane budownictwo na czasie. Firma nasza to firma z dużym doświadczeniem, które tłumaczy się na profesjonalizm naszych usług. Produkujemy i sprzedajemy kontenery obiekty i obiekty orlik, obiekty modułowe i staramy się ażeby nasze produkty były bez awaryjne. Troszczymy się o jakość naszych prac i o to by kontrahent był zadowolony. Jeśli nasuwają się pytania dotyczące naszej oferty - napisz do nas [email protected] lub zadzwoń pod numer (+48 61) 29 76 380.
http://www.metalplast-system.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęProjektowanie ogrodów

pagerank Dodano: 15 03 2012

Projektowanie ogrodów
Architekci krajobrazu – Ogrody Porosa Poznań. Zapraszamy do współpracy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa oraz instytucje z Wielkopolski i innych miejscowości w kraju (Olsztyn, Szczecin). Zajmujemy się kompleksową realizacją ogrodów prywatnych, przestrzeni publicznych. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, realizujemy place zabaw, ogrody przy galeriach handlowych, parki, tereny wypoczynku. Oferujemy fachowe wsparcie.
http://www.porosa.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęNagrobki

pagerank Dodano: 21 03 2012

Nagrobki
Firma A&J GRANIT CO LTD jest chińskim producentem i eksporterem wyrobów granitowych. Na polski rynek produkujemy głównie taki asortyment, jak: - nagrobki - napisówki (tablice nagrobne) - wazony granitowe W naszej ofercie posiadamy także materiały budowlane, płyty granitowe wielkogabarytowe, kostkę granitową oraz inne towary produkowane zgodnie ze złożonym i opłaconym przez Klienta zamówieniem. Cechuje nas przede wszystkim dbałość o wysoką jakość produktu. Brzmi to dosyć pospolicie i każdy tak mówi, ale w naszym przypadku nie są to puste słowa. Jesteśmy firmą, której właścicielami są CHINKA i POLAK, co jest totalnym ewenementem na skalę światową. Oczywistym jest, że jakość kosztuje, dlatego też naszą grupą docelową są klienci, którym zależy bardziej na jakości towaru, niż na jak najniższej jego cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.ajgranit.com/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID