dodaj stronę
  przejdź na stronęOkna i drzwi aluminiowe

pagerank Dodano: 06 04 2012

Okna i drzwi aluminiowe
Firma Mixkrak jest renomowanym dystrybutorem stolarki aluminiowej na potrzeby odbiorców indywidualnych oraz różnego rodzaju firm i instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą okien aluminiowych, produkowanych przez autoryzowane zakłady stolarskie. Oferujemy okna aluminiowe różnych typów: klasyczne, uchylne, podawcze i obrotowe. Konstrukcje okienne wykonywane są z profili izolowanych termicznie lub bez izolacji. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, otwierane do środka lub na zewnątrz, na zawiasach wrębowych, jak i nawierzchniowych, ze szczotką lub też z progiem, przesuwne ręcznie oraz automatycznie. Realizujemy konstrukcje drzwiowe z profili izolowanych termicznie lub bez izolacji. Naszym klientom proponujemy całą oraz wypełnień konstrukcji, np. szkło, panel PCW, panel aluminiowy oraz akcesoriów, np. samozamykacze, pochwyty. Wszystkie elementy stolarki aluminiowej produkowane są "na wymiar" dla konkretnego klienta. Oferujemy usługę transportu wykonanych drzwi i okien oraz ich fachowy montaż. Każdy zamawiany u nas element możemy polakierować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.
http://www.mixkrak.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęNowe domy gdańsk

pagerank Dodano: 17 04 2012

Nowe domy gdańsk
PB Margo - deweloper z pomorskiego rynku budowlanego. Budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych - nowe apartamenty, mieszkania, domy Gdynia, Gdańsk, Krynica Morska, Kartuzy i Hel. Deweloper zaprasza - mieszkanie, lokale usługowe, nieruchomości Gdańsk. Inwestycja Jasień Park - Zapraszamy na spotkania z naszymi doradcami. Wysokiej jakości oferta - budowa domów i budowa mieszkań.
http://www.margopb.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęMieszkania, deweloperzy

pagerank Dodano: 19 04 2012

Mieszkania, deweloperzy
Spółka akcyjna Nowy Adres to doświadczony dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości. Narzędzia te możemy podzielić na pięć głównych grup: targi, konferencje, badania rynku, wydawnictwa branżowe oraz tematyczne portale internetowe. Wszystkie mają jeden i ten sam cel – dostarczać ich nabywcom wiedzy, kontaktów i informacji.
http://nowyadres.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPompy ciepła - Specjaliści

pagerank Dodano: 09 05 2012

Pompy ciepła - Specjaliści
Pompy ciepła 24 to strona, która zaznajomi każdego – tego, kto zna już podstawy i tego kto nie ma pojęcia czym sa pompy ciepła, z maszyną cieplną wymuszającą przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Esteto innowacja , która staje się coraz popularniejsza w Polsce, a Specjaliści Od Pomp Ciepła dostarczają nam aktualności, nowinek, artykułów na jej temat. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na http://www.pompyciepla-24.pl/. Stowarzyszenie ma na celu promowanie najnowocześniejszych rozwiązań w ogrzewnictwie dla wymagających klientów, którzy docierając dzięki portalowi do bazy specjalistycznych, sprawdzonych firm z branży instalatorskiej, mogą oczekiwać usług najwyższej jakości.
http://www.pompyciepla-24.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID