dodaj stronę
  przejdź na stronęProjektowanie wnętrz, JnK-Studio

pagerank Dodano: 10 10 2012

Projektowanie wnętrz, JnK-Studio
JnK-Studio – biuro projektowe. Nasza specjalność to aranżacje wnętrz, projekty wnętrz, ogrodów, projektowanie, wystrój wnętrz i tworzenie stron internetowych. Zapewniamy obsługę od inwentaryzacji, po nadzór autorski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Współpracujemy z solidną ekipą budowlaną i sklepami branżowymi. Proponujemy: posiadające długoletnie doświadczenie w branży. Wkładamy mnóstwo trudu, by nasze projekty miały odpowiedzią na indywidualne potrzeby inwestora. Projektując wnętrza czy tworząc wizualizację internetową firmy, dbamy nie tylko o dobry design wnętrz i wirtualnych prezentacji ale przede wszystkim stawiamy na funkcjonalność i praktyczność. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.
http://www.jnk-studio.com
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPosadzki żywiczne Warszawa

pagerank Dodano: 09 11 2012

Posadzki żywiczne Warszawa
Odpowiednio zbudowana posadzka podobnie przemysłowa jak też ozdobna jest w stanie służyć nam przez wiele lat. Takie właśnie produkty oferowane są przez nasze przedsiębiorstwo. Do wykonywania posadzek stosujemy najlepsze substancje. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom podobnie zakładów przemysłowych jak też osób prywatnych wymagających ciekawego wzornictwa i różnorodności. Oferowane przez nas posadzki nalezą do najlepszych w kraju. W połączeniu z naszym doświadczeniem w pracy stanowią naprawdę zgraną parę!
http://www.posadzkidlawas.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęRusztowania, drabiny

pagerank Dodano: 20 11 2012

Rusztowania, drabiny
Firma Dramix (Kiełpin Warszawa) oferuje rusztowania stalowe oraz rusztowania aluminiowe jezdne, drabiny mocowane, pomosty, łańcuchy, schody magazynowe, podesty i podnośniki znanych producentów - Drabex, Faraone, Krause, Termosprzęt, Rubo, Heras i wielu innych. Sprawdź nas i Zobacz teraz co oferujemy - liny stalowe i liny z tworzyw, drabiny, rusztowanie Warszawa. Zapraszamy - skorzystaj też z oferty na akcesoria techniczne, śruby rzymskie, zaciski, ogniwa skręcane i zaklepywane, haki, karabińczyki, szekle, sprężyny, śruby z uchem oraz bloczki.
http://www.dramix.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPrefabrykowane

pagerank Dodano: 21 11 2012

Prefabrykowane
Domy z drewna Szczecin, Węgorzyce, woj. zachodniopomorskie - firma Rega jako producent oferuje tanie domy drewniane, szachulcowe, ryglowe, kanadyjskie i domy szkieletowe - tanio i solidnie. Projektowanie i budowa domów drewnianych, mur pruski, wiązary dachowe - domy prefabrykowane w zakładach w Węgorzycach (blisko miasta Szczecin). Oferowane przez nas domy drewniane montowane są na budowach w całej Polsce. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt - oferta na stronie. Kompleksowe budownictwo szkieletowe od projektu po wykonanie - projekty, produkcja domów drewnianych. Kliknij i zobacz - sprawdź nas i skorzystaj z oferty.
http://www.domy-rega.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID