dodaj stronę
  przejdź na stronęKOSTKA BRUKOWA

pagerank Dodano: 26 09 2012

KOSTKA BRUKOWA
ABW SUPERBRUK jest firmą o wieloletnim doświadczeniu w branży związanej z drogownictwem. Od 1992 roku zajmuje się produkcją betonowych elementów wibroprasowanych, a od 1995 roku wykonuje nawierzchnie drogowe z materiałów własnej produkcji. Jesteśmy największym w regionie producentem kostki brukowej. W naszej ofercie znajdują się także elementy do architektury ogrodowej. Gazon to element małej architektury, który w głównej mierze stosowany jest do wykończenia skarp. Przy tworzeniu ścian znajduje zastosowanie jako murek oporowy. W kompozycji z zielenią i kwiatami jest małym klombem. Produkujemy również popularne płyty chodnikowe stosowane głównie na chodnikach i deptakach. W połączeniu z kostką brukową płytka może stać się wyjątkowo dekoracyjnym, zaskakującym i inspirującym elementem architektonicznym. Kostka brukowa jest doskonała do zastosowania w zabytkowych budynkach miejskich oraz przy oryginalnych posesjach. Produkujemy również krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele wariantów wymiarowych, co pozwala na ich zastosowanie w różnorodnych miejscach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki.
http://www.superbruk.com.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęProjektowanie wnętrz, JnK-Studio

pagerank Dodano: 10 10 2012

Projektowanie wnętrz, JnK-Studio
JnK-Studio – biuro projektowe. Nasza specjalność to aranżacje wnętrz, projekty wnętrz, ogrodów, projektowanie, wystrój wnętrz i tworzenie stron internetowych. Zapewniamy obsługę od inwentaryzacji, po nadzór autorski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Współpracujemy z solidną ekipą budowlaną i sklepami branżowymi. Proponujemy: posiadające długoletnie doświadczenie w branży. Wkładamy mnóstwo trudu, by nasze projekty miały odpowiedzią na indywidualne potrzeby inwestora. Projektując wnętrza czy tworząc wizualizację internetową firmy, dbamy nie tylko o dobry design wnętrz i wirtualnych prezentacji ale przede wszystkim stawiamy na funkcjonalność i praktyczność. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.
http://www.jnk-studio.com
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPosadzki żywiczne Warszawa

pagerank Dodano: 09 11 2012

Posadzki żywiczne Warszawa
Odpowiednio zbudowana posadzka podobnie przemysłowa jak też ozdobna jest w stanie służyć nam przez wiele lat. Takie właśnie produkty oferowane są przez nasze przedsiębiorstwo. Do wykonywania posadzek stosujemy najlepsze substancje. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom podobnie zakładów przemysłowych jak też osób prywatnych wymagających ciekawego wzornictwa i różnorodności. Oferowane przez nas posadzki nalezą do najlepszych w kraju. W połączeniu z naszym doświadczeniem w pracy stanowią naprawdę zgraną parę!
http://www.posadzkidlawas.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęRusztowania, drabiny

pagerank Dodano: 20 11 2012

Rusztowania, drabiny
Firma Dramix (Kiełpin Warszawa) oferuje rusztowania stalowe oraz rusztowania aluminiowe jezdne, drabiny mocowane, pomosty, łańcuchy, schody magazynowe, podesty i podnośniki znanych producentów - Drabex, Faraone, Krause, Termosprzęt, Rubo, Heras i wielu innych. Sprawdź nas i Zobacz teraz co oferujemy - liny stalowe i liny z tworzyw, drabiny, rusztowanie Warszawa. Zapraszamy - skorzystaj też z oferty na akcesoria techniczne, śruby rzymskie, zaciski, ogniwa skręcane i zaklepywane, haki, karabińczyki, szekle, sprężyny, śruby z uchem oraz bloczki.
http://www.dramix.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID