dodaj stronę
  przejdź na stronęPrefabrykowane

pagerank Dodano: 21 11 2012

Prefabrykowane
Domy z drewna Szczecin, Węgorzyce, woj. zachodniopomorskie - firma Rega jako producent oferuje tanie domy drewniane, szachulcowe, ryglowe, kanadyjskie i domy szkieletowe - tanio i solidnie. Projektowanie i budowa domów drewnianych, mur pruski, wiązary dachowe - domy prefabrykowane w zakładach w Węgorzycach (blisko miasta Szczecin). Oferowane przez nas domy drewniane montowane są na budowach w całej Polsce. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt - oferta na stronie. Kompleksowe budownictwo szkieletowe od projektu po wykonanie - projekty, produkcja domów drewnianych. Kliknij i zobacz - sprawdź nas i skorzystaj z oferty.
http://www.domy-rega.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHydraulik Warszawa

pagerank Dodano: 07 12 2012

Hydraulik Warszawa
Potrzebujesz profesjonalnego hydraulika pracującego w Warszawie i w okolicach? Może jednak interesują Cię usługi gazowe czy sanitarne? Zdecyduj się na to, co ma do zaoferowania firma Eko–Tech Sławomir Jaskulski. Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się hydrauliką. Nasi pracownicy posiadają niezbędne do wykonywania zawodu uprawnienia oraz doświadczenie. Szybkie i sprawne usuwanie awarii hydraulicznych, a może wykonywanie prac remontowych? Wybierz naszą firmę, a nie będziesz żałował!
http://hydraulik-warszawa.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęMonitoring sklep internetowy Fonex

pagerank Dodano: 08 01 2013

Monitoring sklep internetowy Fonex
Sklep internetowy Fonex.pl zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości systemów zapewniających poczucie bezpieczeństwa. Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne do złożenia profesjonalnego elektronicznego systemu zabezpieczeń mienia Twojego i Twojej firmy. Systemy alarmowe możliwe do zamontowania zarówno w już postawionych budynkach, jak i tych właśnie budowanych. Do wyboru przewodowe albo bezprzewodowe. Centrale alarmowe najlepszych producentów z programowalnym sposobem reakcji na zaistniałe zdarzenia. Urządzenia do monitoringu prywatnego budynku lub telewizja przemysłowa do ochrony małej albo dużej firmy. Ponadto w ofercie proste domofony, ale także bardziej profesjonalne systemy wideodomofonowe do obsługi dużych budynków, z kamerą, kilkoma monitorami i przyciskami funkcyjnymi do otwierania drzwi, zapalania światła itd. Do ochrony przeciwpożarowej są w sprzedaży systemy oddymiania wraz z czujnikami oraz systemy do wykrywania pożaru i alarmowania o nim osób znajdujących się w pobliżu oraz straży pożarnej. Dla przedsiębiorstw są też urządzenia służące do rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu. Elektroniczne zamki zabronią dostępu do budynku lub pomieszczenia osobom niepowołanym i będą zapisywać wszystkie wyjścia i wejścia, dzięki czemu pracodawca będzie wiedział, ile faktycznie czasu spędzają w biurze jego pracownicy. Z pomocą firmy Fonex będziesz bezpieczny. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz do skorzystania z oferty.
http://www.fonex.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęWózek widłowy

pagerank Dodano: 17 01 2013

Wózek widłowy
Firma Suret specjalizuje się w doradztwie w zakresie sprzedaży, wynajmu wózków widłowych oraz dystrybucji części zamiennych. Ponadto świadczy usługi okołoprodukcyjne w tym montaż konstrukcji, renowacja maszyn. Suret prowadzi także pełną obsługę logistyczną przedsiębiorstw w ofercie można znaleźć takie usługi jak logistyka magazynowa czy transport maszyn. W serwisie internetowym znajduje się pełna oferta, informacje o firmie, aktualności, galeria oraz aukcje internetowe i sklep. By ułatwić poruszanie się po stronie w prawym górnym rogu znajduje się wyszukiwarka produktów. Zainteresowani nowościami z branży mogą zapisać się na darmowego Newslettera. Wejdź na stronę serwisu i zobacz pełną ofertę Suret oraz sprawdź gdzie znajdują się odziały firmy. Zapraszamy pod adres internetowy suret.com.pl
http://www.suret.com.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID