dodaj stronę
  przejdź na stronęDomki drewniane

pagerank Dodano: 13 02 2013

Domki drewniane
Budowa domków drewnianych w wersjach całorocznych, letniskowych oraz ogrodowych. W ofercie również domki narzędziowe, garaże i wiaty. Oferujemy typowe rozwiązania, realizujemy również projekty indywidualne. Konstrukcja domku oparta jest o sprawdzoną technikę szkieletu drewnianego, dobrze sprawdzającą się w polskich warunkach. Ściana wykonana jet z kantówki o szerokości 100 mm zewnętrznie pokrytej deską elewacyjną o grubości 20 mm, wewnętrznie boazerią 16 mm. Konstrukcja jest obustronnie foliowana foliami wiatrochronną i paroprzepuszczalną. Wnętrze szkieletu wypełnione jest wełną mineralną o grubości 100 mm. Firma obsługuje centralną Polskę.
http://domkidoruch.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęcegły szklane,pustaki szklane ei,lu

pagerank Dodano: 18 02 2013

cegły szklane,pustaki szklane ei,lu
Spółka Stefania działając na rynku od 1988 roku specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach w zakresie konstrukcji ze szklanych wyrobów budowlanych. Nasza oferta to projektowanie oraz profesjonalna instalacja proponowanych przeszkleń. Jesteśmy akredytowanym instalatorem firmy Pilkington - proponujemy przeszklenia ze szkła profilowego w systemie Pilkington Profilit będące nowoczesnym, trwałym i eleganckim sposobem na wykorzystanie szkła w budownictwie. Przedstawiamy również nowoczesną technologię szklanych fasad wentylowanych składających się z unikalnej konstrukcji aluminiowej, szkła hartowanego w dowolnych kształtach i kolorach, które może być również przezroczyste lub emaliowane w dowolnym kolorze RAL a także izolacji cieplnej. Jesteśmy przedstawicielem na Polskę producenta pustaków szklanych koncernu SEVES Group. Proponujemy kompleksowe technologie projektowania i montażu pustaków szklanych. Poza bogatym wzornictwem oraz kolorystyką pustaków szklanych z programu podstawowego nasza oferta to kompleksowy program ogniowy oraz konstrukcje stropowe z pustaków szklanych. Wykwalifikowana kadra specjalistów oraz instalatorów jest do Państwa dyspozycji i rozwiąże każdy problem dotyczący oferowanych przez nas systemów przeszkleń. Kontakt oraz koordynacja ze strony naszych pracowników zapewnia bezpieczeństwo projektu oraz realizacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy Stefania Sp.J.
http://www.stefania.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęEkranowanie elektromagnetyczne

pagerank Dodano: 19 02 2013

Ekranowanie elektromagnetyczne
Ogień to zagrożenie, na okoliczność występowania którego powinien być przygotowany każdy zakład produkcyjny. Zapewniamy fachowe bramy pożarowe EI 60, EI 120, ekranowanie elektromagnetyczne, a także szeroką paletę usług oraz towarów w dziedzinie obszaru jakim jest ochrona przeciwpożarowa, wykonanych z kompetentną wiedzą i pasją, co zapewnia ich niezawodność.
http://www.efpolska.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPolsprzęt Rusztowania Zabrze

pagerank Dodano: 25 02 2013

Polsprzęt Rusztowania Zabrze
Polsprzęt, Goleszów - To największy dostarczyciel rusztowań na śląsku i nie jest to jedyna nasza działalność. Oferujemy też rusztowania, szalunki a także materiały budowlane. Trudnimy się także pożyczaniem sprzętu takiego jak: drabiny, zagęszczarki, młoty, ubijarki. Współpracujemy największymi producentami budowlanymi w Polsce i na świecie. Prowadzimy obiekt handlowy, forum informacyjne, stronę informacyjną, encyklopedię rusztowań, jak również wydajemy najnowsze wiadomości dotyczące budownictwa. Dowiedz się więcej o nas a także już teraz odwiedź na naszą stronę www, albo skontaktuj się nami telefonicznie
http://www.rusztowaniaszalunki.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID