dodaj stronę
  przejdź na stronęMonitoring sklep internetowy Fonex

pagerank Dodano: 08 01 2013

Monitoring sklep internetowy Fonex
Sklep internetowy Fonex.pl zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości systemów zapewniających poczucie bezpieczeństwa. Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne do złożenia profesjonalnego elektronicznego systemu zabezpieczeń mienia Twojego i Twojej firmy. Systemy alarmowe możliwe do zamontowania zarówno w już postawionych budynkach, jak i tych właśnie budowanych. Do wyboru przewodowe albo bezprzewodowe. Centrale alarmowe najlepszych producentów z programowalnym sposobem reakcji na zaistniałe zdarzenia. Urządzenia do monitoringu prywatnego budynku lub telewizja przemysłowa do ochrony małej albo dużej firmy. Ponadto w ofercie proste domofony, ale także bardziej profesjonalne systemy wideodomofonowe do obsługi dużych budynków, z kamerą, kilkoma monitorami i przyciskami funkcyjnymi do otwierania drzwi, zapalania światła itd. Do ochrony przeciwpożarowej są w sprzedaży systemy oddymiania wraz z czujnikami oraz systemy do wykrywania pożaru i alarmowania o nim osób znajdujących się w pobliżu oraz straży pożarnej. Dla przedsiębiorstw są też urządzenia służące do rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu. Elektroniczne zamki zabronią dostępu do budynku lub pomieszczenia osobom niepowołanym i będą zapisywać wszystkie wyjścia i wejścia, dzięki czemu pracodawca będzie wiedział, ile faktycznie czasu spędzają w biurze jego pracownicy. Z pomocą firmy Fonex będziesz bezpieczny. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz do skorzystania z oferty.
http://www.fonex.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęWózek widłowy

pagerank Dodano: 17 01 2013

Wózek widłowy
Firma Suret specjalizuje się w doradztwie w zakresie sprzedaży, wynajmu wózków widłowych oraz dystrybucji części zamiennych. Ponadto świadczy usługi okołoprodukcyjne w tym montaż konstrukcji, renowacja maszyn. Suret prowadzi także pełną obsługę logistyczną przedsiębiorstw w ofercie można znaleźć takie usługi jak logistyka magazynowa czy transport maszyn. W serwisie internetowym znajduje się pełna oferta, informacje o firmie, aktualności, galeria oraz aukcje internetowe i sklep. By ułatwić poruszanie się po stronie w prawym górnym rogu znajduje się wyszukiwarka produktów. Zainteresowani nowościami z branży mogą zapisać się na darmowego Newslettera. Wejdź na stronę serwisu i zobacz pełną ofertę Suret oraz sprawdź gdzie znajdują się odziały firmy. Zapraszamy pod adres internetowy suret.com.pl
http://www.suret.com.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęDomki drewniane

pagerank Dodano: 13 02 2013

Domki drewniane
Budowa domków drewnianych w wersjach całorocznych, letniskowych oraz ogrodowych. W ofercie również domki narzędziowe, garaże i wiaty. Oferujemy typowe rozwiązania, realizujemy również projekty indywidualne. Konstrukcja domku oparta jest o sprawdzoną technikę szkieletu drewnianego, dobrze sprawdzającą się w polskich warunkach. Ściana wykonana jet z kantówki o szerokości 100 mm zewnętrznie pokrytej deską elewacyjną o grubości 20 mm, wewnętrznie boazerią 16 mm. Konstrukcja jest obustronnie foliowana foliami wiatrochronną i paroprzepuszczalną. Wnętrze szkieletu wypełnione jest wełną mineralną o grubości 100 mm. Firma obsługuje centralną Polskę.
http://domkidoruch.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęcegły szklane,pustaki szklane ei,lu

pagerank Dodano: 18 02 2013

cegły szklane,pustaki szklane ei,lu
Spółka Stefania działając na rynku od 1988 roku specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach w zakresie konstrukcji ze szklanych wyrobów budowlanych. Nasza oferta to projektowanie oraz profesjonalna instalacja proponowanych przeszkleń. Jesteśmy akredytowanym instalatorem firmy Pilkington - proponujemy przeszklenia ze szkła profilowego w systemie Pilkington Profilit będące nowoczesnym, trwałym i eleganckim sposobem na wykorzystanie szkła w budownictwie. Przedstawiamy również nowoczesną technologię szklanych fasad wentylowanych składających się z unikalnej konstrukcji aluminiowej, szkła hartowanego w dowolnych kształtach i kolorach, które może być również przezroczyste lub emaliowane w dowolnym kolorze RAL a także izolacji cieplnej. Jesteśmy przedstawicielem na Polskę producenta pustaków szklanych koncernu SEVES Group. Proponujemy kompleksowe technologie projektowania i montażu pustaków szklanych. Poza bogatym wzornictwem oraz kolorystyką pustaków szklanych z programu podstawowego nasza oferta to kompleksowy program ogniowy oraz konstrukcje stropowe z pustaków szklanych. Wykwalifikowana kadra specjalistów oraz instalatorów jest do Państwa dyspozycji i rozwiąże każdy problem dotyczący oferowanych przez nas systemów przeszkleń. Kontakt oraz koordynacja ze strony naszych pracowników zapewnia bezpieczeństwo projektu oraz realizacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy Stefania Sp.J.
http://www.stefania.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID