dodaj stronę
  przejdź na stronęFirmy Budowlane

pagerank Dodano: 09 03 2013

Firmy Budowlane
Branżowy serwis budowlany. Prezentujemy firmy budowlane, które świadczą usługi generalnego wykonawcy. Generalny wykonawca jest specyficznym usługodawcą mającym możliwość zatrudniania podwykonawców, co związane jest ze szczególnymi regulacjami prawnymi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem: zwłaszcza generalnych wykonawców, podwykonawców i inwestorów.
http://generalny.hpu.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęMieszkanie na sprzedaż Poznań

pagerank Dodano: 18 03 2013

Mieszkanie na sprzedaż Poznań
Popularyzujemy propozycję wieloaspektowych wdrożeń holdingu Trust S.A. Mieszkania Deweloperskie, Poznań to rejon umiejscowienia mieszkań. Inspirujemy dowolnego przewidywanego klienta indywidualnego Trust.pl do przeglądania akredytowanej witryny w Internecie, na której po zaledwie jednym, błyskawicznym kliknięciu w zakładkę „mieszkanie na sprzedaż Poznań” prezentuje się pełnozakresowy wybór zapewnianych teraz najwyższej klasy nieruchomości deweloperskich. Wyłącznie u nas w firmie Trust.pl Nowe Mieszkania Poznań, konkurencyjne stawki oraz bogata propozycja kredytowa.
http://www.trust.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęNamioty przemysłowe

pagerank Dodano: 08 04 2013

Namioty przemysłowe
Przedsiębiorstwo Neptunus to jeden z największych ogólnoświatowych dostawców namiotów oraz doraźnych pomieszczeń z możnością demontażu. Dzięki swojemu doświadczeniu od 75 lat Neptunus dostarcza namioty i pomieszczenia na potrzeby najistotniejszych imprez, a również budynki tymczasowe z opcją demontażu znajdujące rolę w różnorakiego typu rozwiązaniach półtrwałych. W większości wypadków wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność dodatkowej powierzchni. Urządzasz przyjęcie lub konferencje i potrzebujesz odpowiedniego lokalu? Profesjonalne hale namiotowe będą świetnym wyjściem. Całkowita mobilność, szybkość roztoczenia konstrukcji oraz ekskluzywność i luksus sprawi, iż wszyscy goście prowadzonego przedsięwzięcia na długo zapamiętają konferencję czy konwent.
http://www.neptunus.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronę Hale stalowe

pagerank Dodano: 27 04 2013

 Hale stalowe
Stal konstrukcyjna, z której tworzy się np. hale systemowe używana jest do budowy konstrukcji stalowych i części urządzeń i maszyn o typowym przeznaczeniu. Jeśli konstrukcja lub element urządzenia pracuje w trudnych lub ekstremalnych warunkach atmosferycznych, wytężeniowych lub cieplnych, stosuje się stale specjalne. Takich produktów (najwyższej jakości) używamy w firmie Halsta. Firma oferuje swoim klientom hale Astron, produkowane w fabryce w Luxemburgu. Na przestrzeni wielu lat naszą specjalnością stała się ich dystrybucja i montaż. Hale Astron projektowane są pod specjalne indywidualne zamówienia lub według standardowych planów.
http://halstal.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID