dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  przejdź na stronęRental Car Insurance

pagerank Dodano: 24 01 2007

Rental Car Insurance
Rental Car Insurance, Rental car insurance -- when you should buy the collision damage waiver; alternative sources of coverage through auto insurance policies and credit card Coverages, Car Rental Insurance and Gas Tips for Car Rentals! Car Rental Agency
http://usants.com/rentacar/
 
Więcej informacji o: Rental Car Insurance
hr
  przejdź na stronęPodanie o pracę

pagerank Dodano: 11 03 2008

Podanie o pracę
Jeśli nie wiesz jak napisać podanie o pracę, list motywacyjny i cv. Ten serwis jest dla Ciebie. U nas znadziesz gotowe wzory dokumentów do pobrania, ciekawe przykłady dostosowane do konkretnych ogłoszeń o pracę. Jeśli wolisz usługę bardziej zaawansowaną możesz skorzystać z doświadczonych konsultantów, którzy stworzą dla Ciebie pakiet dokumentów aplikacyjnych i przetłumaczą je na kilka języków. Na rynku działamy od dwóch lat. Do tej pory opracowaliśmy kilkaset kompletów dokumentów.
http://www.netcv.pl/
 
Więcej informacji o: Podanie o pracę
hr
  przejdź na stronęKompetencje

pagerank Dodano: 22 04 2009

Kompetencje
Human Resources Executive - rekrutacja, szkolenia pracowników, doradztwo personalne Poznań. Agencja doradztwa personalnego - rekrutacja pracowników, audyt personalny, coaching, szkolenia pracowników, executive search - doradztwo personalne. Badanie kompetencji, rekrutacja i dobór kadr Poznań, woj. wielkopolskie.
http://www.hrexecutive.pl/
 
Więcej informacji o: Kompetencje
hr
  przejdź na stronęTesty zawodowe - psychologia pracy

pagerank Dodano: 23 03 2010

Testy zawodowe - psychologia pracy
Obszerny zestaw profesjonalnych testów zawodowych, dzięki którym poznasz swoją osobowość zawodową i personalną. Dowiesz się na jakim poziomie rozwoju zawodowego aktualnie się znajdujesz. Poznasz swoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe, które pomogą w ukierunkowaniu się na konkretne zawody i umiejętności. Bowiem nie ma nic piękniejszego, aniżeli przyjemność z pracy + zarobek. Przekonasz się, czy masz charakter przedsiębiorcy, duszę artysty, czy może umysł ściśle techniczno-inżynieryjny. Wszystko to w opracowaniu o popularno-naukowe badania znanych psychologów i osób związanych z rozwojem zawodowym (działy HR, osoby odpowiedzialne za rekrutacje i inni). Ponadto w serwisie znajdziesz wiele przydatnych artykułów na temat rozwoju zawodowego, ciekawostki ze świata pracy, jak i wiele innych informacji przydatnych każdemu, kto choć trochę interesuje się swoją przyszłością. Zapraszamy Cię do świata testów zawodowych, dzięki którym poznasz obiektywną opinię na temat swojej osoby!
http://testy-zawodowe.pl/
 
Więcej informacji o: Testy zawodowe - psychologia pracy
hr
XHTML VALID CSS VALID