dodaj stronę
  przejdź na stronęMAZDA

pagerank Dodano: 11 10 2008

MAZDA
Zobacz co ciekawego słychać w japońskiej niezawodnej marce, jaką jest Mazda. Kraj Kwitnącej Wiśni zaskakuje po raz kolejny, nie tylko unikalnymi technikami biznesowymi, które umożliwiły ekspansję japońskich firm w USA w XX wieku czy wyjątkową kulturą, niestety w Polsce znaną zbyt powierzchownie. Japonia pokazuje nam dziś wyjątkowe samochody, łącznie z flagową Mazdą 6 na czele, poprzez Mazdę RX-8 z silnikiem Wankla a skończywszy na najbardziej popularnym na świecie roadsterze, Maździe MX-5. Zajdź na stronę firmy Auto Księżyno by zobaczyć najświeższe informacje o najnowszych modelach Mazda. Znajdziesz tutaj też galerie zdjęć, aktualności, kontakty serwisowe i szereg ciekawostek. Zapraszamy serdecznie. Ten czas nie będzie zmarnowany. Samochody nowe i używane Mazda. Modele Mazda 2, 3, 5, 6 i inne. Serwis mechaniczny i blacharsko lakierniczy Mazda. Części orginalne i akcesoria do samochodów Mazda. Autoryzowana Stacja Obsługi (ASO) Mazda. Zajdź tu teraz. Zapraszamy. Lista plusów japońskich aut jest dłuuuga: poza wyjątkową stylistyką sportowej elegancji, doskonałe trzymanie drogi - świetne właściwości jezdne, wiele radości z prowadzenia tych półsportowych samochodów. Niezapomniane wrażenia z jazdy Mazdą RX-8 z silnikiem o mocy 231 KM osiąganej z pojemności zaledwie 1,3 litra dzięki wirującym, przypominającym trójkąty, tłokom w silniku. Zupełnie niepowtarzalna okazja by przeżyć piękne chwile w życiu. Zobacz koniecznie. Ta strona została stworzona dla Ciebie. Wejdź teraz.
http://www.mazda.warszawa.pl/
 
Więcej informacji o: MAZDA
hr
  przejdź na stronęEnigma - tester diagnostyczny

pagerank Dodano: 01 03 2009

Enigma - tester diagnostyczny
Enigmacontrol - Oficjalny przedstawiciel Diagcar Electronics w Europie Środkowej. Prowadzimy sprzedaż testerów Enigma wraz z najnowszym obecnie na rynku oprogramowaniem do zmiany przebiegu liczników oraz diagnostyki elektronicznych modułów samochodowych. Inne możliwości jakie oferuje Enigma to m.in kadowanie inspekcji serwisowych, kasowanie błędów DTC, naprawa AirBag, rozdkodowywanie radii samochodowych oraz odblokowywanie tunerów TV przez złącze OBD2. W naszej siedzibie prowadzimy serwis testerów co daje nam możliwość szybkiej i kompleksowej naprawy ewentualnych usterek. Dla naszych klientów oferujemy darmowe wsparcie techniczne (online lub telefonicznie) oraz służmy radą w wielu tematach powiązanych z elektroniką samochodową. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić prezentację Enigmy przedstawiając metody programowania pamięci i mikroprocesorów oraz możliwości oprogramowania. W naszej ofercie, poza testerami Enigma, posiadamy pamięci eeprom M35080, klipsy Pomona soic8, klucze mb do demontażu stacyjek oraz haki do wyciągania liczników w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
http://www.enigmacontrol.com/
 
Więcej informacji o: Enigma - tester diagnostyczny
hr
  przejdź na stronęMotocykle

pagerank Dodano: 02 04 2009

Motocykle
Amer Auto - import samochodów z USA. Atrakcyjne auta i samochody z USA - tanio, szybko, pewnie i bezpiecznie. W ofercie nowe, uszkodzone i używane samochody z USA - Copart, Iaai, Manheim, Carfax. Zapraszamy po tanie auta i samochody amerykańskie - Grudziądz, Warszawa, Gdynia. Amer Auto - import samochodów z USA. Firma oferuje atrakcyjne auta i samochody z USA - tanio, szybko, pewnie i bezpiecznie. Copart, Iaai, Manheim, Carfax. W ofercie nowe, uszkodzone i używane samochody z USA. Serdecznie zapraszamy po tanie auta i samochody amerykańskie - Grudziądz, Warszawa, Gdynia.
http://www.amer-auto.pl/
 
Więcej informacji o: Motocykle
hr
  przejdź na stronęOtwieranie drzwi

pagerank Dodano: 14 04 2009

Otwieranie drzwi
Pomoc drogowa - holowanie samochodów osobowych i dostawczych oraz przyczep. Transport pojazdów, aut, łodzi i transport wózków widłowych. W ofercie także awaryjne otwieranie drzwi. Zapraszamy - holowanie Warszawa, woj. mazowieckie. Holowanie samochodów osobowych i dostawczych - Pomoc drogowa Warszawa. Transport pojazdów, aut, przyczep, łodzi oraz wózków widłowych. Także awaryjne otwieranie drzwi. Zapraszamy - Pomoc drogowa, holowanie aut i samochodów Warszawa.
http://www.holowanie24.com/
 
Więcej informacji o: Otwieranie drzwi
hr
XHTML VALID CSS VALID