dodaj stronę
  przejdź na stronęAuto Serwis Szczecin MotoMajster

pagerank Dodano: 05 12 2012

Auto Serwis Szczecin MotoMajster
Stacja szybkiej obsługi MotoMajster.pl. Oferujemy nasze usługi w zakresie pomocy drogowej (holowanie aut), napraw aut osobowych i dostawczych do 3.5T. Prowadzimy także przechowywanie opon oraz wulkanizację Stacja szybkiej obsługi MotoMajster.pl - Auto serwis , Wulkanizacja Szczecin Stacja szybkie obsługi - naprawa aut , wulkanizacja oferuje: - auto serwis szczecin - wymiana opon szczecin - pomoc drogowa szczecin i okolice - przechowywanie opon - opony nowe i używane - naprawa układów wydechowych - naprawa układów hamulcowych - naprawa zawieszeń - wymiana oleju - inne naprawy... Szybko sprawnie i profesjonalnie !!! http://www.motomajster.pl tel. 788-022-022 <- wulkanizacja tel. 788-057-057 <- auto naprawa tel. 788-013-013 <- pomoc drogowa ul.Jagiellońska 50/57 70-382 Szczecin Teren obiektów handlowych PLATAN
http://www.motomajster.pl
 
Więcej informacji o: Auto Serwis Szczecin MotoMajster
hr
  przejdź na stronęHyundai Warszawa

pagerank Dodano: 12 12 2012

Hyundai Warszawa
AZ Auto jest firmą założoną w 1996 r w Stolicy i wówczas zaczęła oferowanie samochodów marki Mazda, a kilka lat później także SsangYong. Obecnie AZ Auto jest autoryzowanym serwisem firm Mazda i SsangYong. 3 lata temu zbudowaliśmy rozbudowaną siedzibę naszej firmy i zaczęliśmy współpracę z firmą Hyundai. Zostaliśmy autoryzowanym serwisem Hyundai Motor Poland, a sprzedaż aut tego importera prowadzimy w dobrych warunkach. Auta firmy Hyundai są coraz nowocześniejsze i zdobywają rosnącą liczbę zadowolonych konsumentów. Nasza firma również prowadzi sprzedaż części zamiennych do aut Hyundai i Mazda.
http://www.azauto.pl/
 
Więcej informacji o: Hyundai Warszawa
hr
  przejdź na stronęMonitoring pojazdów

pagerank Dodano: 30 12 2012

Monitoring pojazdów
Krótka historia o monitoringu pojazdów. Były sobie dwie firmy o podobnym profilu działalności. Jedna z nich stosowała w firmie nowoczesne technologie, w tym system zarządzania flotą pojazdów, którego jednym ze składowych elementów był monitoring gps samochodów. Druga firma działała w sposób uważany za nowoczesny, tylko tyle że w latach dziewięćdziesiątych. O wszystkim decydował właściciel kierujący się "swoim nosem" i tak zwaną intuicją biznesową. Na początku oba biznesy rozwijały się równomiernie, aż w końcu handlowcy w drugiej firmie wiedząc, że nie mają bezpośredniego nadzoru zaczęli w czasie pracy załatwiać swoje interesy. Właściciel nic o tym nie wiedział ponieważ nie miał bezpośredniego wglądu w trasy przejazdów i aktualne położenie swoich przedstawicieli handlowych. Rozochoceni pracownicy coraz więcej czasu zaczęli poświęcać na prywatne sprawy a coraz mniej na pracę. Sprawki handlowców wkrótce przełożyły się na wyniki sprzedaży a szef firmy zachodził w głowę dlaczego tak się dzieje. Nie mógł uwierzyć, że pracownicy, którym uczciwie płacił mogą go tak kiwać. W końcu zaczął obserwować pierwszą firmę stosującą system zarządzania flotą i powoli przekonywać się do zakupu tego typu rozwiązania. Gdy już się zdecydował, to wybrał sprawdzony system AWIA. Pozwalniał handlowców, którzy go oszukiwali, a tych nowozatrudnionych przez długi czas podglądał on-line zanim im zaufał. Przychody i zyski wróciły do normy, a koszty eksploatacyjne utrzymania samochodów służbowych znacznie spadły. Drugi przedsiębiorca po czasie żałował, że tak długo zwlekał z monitoringiem pojazdów.
http://www.awia-transport.pl
 
Więcej informacji o: Monitoring pojazdów
hr
  przejdź na stronęTurbo- serwis samochodów

pagerank Dodano: 03 01 2013

Turbo- serwis samochodów
Profesjonalnie realizowane naprawy samochodów oraz montaż klimatyzacji samochodowej proponuje swoim klientom firma Auto Serwis Turbo. Zapewniamy użytkownikom kompleksowe usługi w zakresie bieżącej eksploatacji samochodów oraz specjalistyczną diagnostykę silników, układów elektrycznych i wydechowych. Każdą naprawę konsultujemy z właścicielem wozu, tak aby klient miał możliwość zaakceptowania kosztów wykonywanych usług. Pracujemy na częściach oryginalnych lub, na życzenie klienta, na wysokiej jakości zamiennikach. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić każdą, nawet najtrudniejszą, usterkę w Państwa samochodzie. Serdecznie zapraszamy klientów z Miechowa i okolic w województwie małopolskim.
http://www.warsztatsamochodowy.malopolska.pl
 
Więcej informacji o: Turbo- serwis samochodów
hr
XHTML VALID CSS VALID