dodaj stronę
  przejdź na stronętur-trans- przewóz osób

pagerank Dodano: 08 01 2013

tur-trans- przewóz osób
Firma TUR-TRANS oferuje profesjonalną i kompleksową obsługą z zakresu autokarowych przewozów osób. Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym firma TUR-TRANS posiada Licencję Ministerstwa Infrastruktury uprawniającą do przewozu osób na terenie całego kraju oraz za granicą. Dzięki doświadczonej obsłudze, a także wieloletniemu doświadczeniu firma oferuje usługi na najwyższym poziomie. Posiada różnorodne autobusy niemieckiej firmy Setra i Neoplan, które są utrzymane w doskonałym stanie, posiadają klimatyzację, szereg systemów bezpieczeństwa, jak również pełny pakiet ubezpieczeń. Dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo i komfort w czasie podróży, a kolejnym atutem są atrakcyjne ceny. Podróż z TUR-TRANS to sama przyjemność! Więcej szczegółów, a także dane kontaktowe odnaleźć można na stronie internetowej przewoźnika.
http://tur-trans.pl
 
Więcej informacji o: tur-trans- przewóz osób
hr
  przejdź na stronęRenowacja lakieru, malowanie felg

pagerank Dodano: 09 01 2013

Renowacja lakieru, malowanie felg
Renowacja lakieru, malowanie felg oraz wszelkie czynności związane z poprawą wyglądu samochodu to specjalność firmy TOKA. Jesteśmy firmą rodzinną, kosmetyka samochodową zajmujemy się już ponad 10 lat. Oferujmy profesjonalne usługi, korzystamy tylko ze sprawdzonych produktów renomowanych marek. Szczegółowa oferta dostępna na stronie www. Zapraszamy serdecznie.
http://www.toka.com.pl
 
Więcej informacji o: Renowacja lakieru, malowanie felg
hr
  przejdź na stronęParking Lotnisko Modlin Warszawa - tel. 503 042 04

pagerank Dodano: 10 01 2013

Parking Lotnisko Modlin Warszawa - tel. 503 042 04
Air-Park to parking przy lotnisku Warszawa-Modlin. Nasz adres to Stanisławowo 66; 05-168 Pomiechówek. Lokalizacja pozwala nam na sprawny i szybki dowóz Klientów z i na lotnisko. Dodatkowo nasz parking jest ubezpieczony, monitorowany, strzeżony oraz posiada miłą obsługę. Jak do nas trafić? Dla osób jadących trasą nr 7 - od strony Warszawy przez Łomianki - jadąc trasą nr 7 w stronę Gdańska mijamy Łomianki oraz Czosnów. W Czosnowie trasa zmienia się w drogę ekspresową. Po ok 8 km mijamy most na Wiśle. Zjeżdżamy pierwszym zjazdem w prawo, na trasę nr 62. Jedź ok 3,5 km prosto, skręcamy w lewo na Serock (trasa nr 62). Po przejechaniu ok 2,5 km po lewej stronie zobaczycie Państwo parking AIR-PARK (zjazd zaraz za wysepką z pasami dla pieszych, vis a vis sklepu spożywczego ABC), Dla osób jadących od strony Włocławka, Olsztyna, Bydgoszczy, Płocka, Gdańska, Torunia trasą nr 7 - należy zjechać z drogi ekspresowej (za stacją benzynową STATOIL) na Nowy Dwór Mazowiecki, na trasę nr 62. Po przejechaniu ok 3,5 km na pierwszym skrzyżowaniu należy skręcić w lewo - kierunek Serock trasa nr 62. Po przejechaniu ok 2,5 km po lewej stronie zobaczysz parking AIR-PARK (zjazd zaraz za wysepką z pasami dla pieszych, vis a vis sklepu spożywczego ABC), Jeśli jedziesz ulicą Modlińską od strony Warszawa-Praga - dojeżdżając do Jabłonnej musicie skręcić w lewo na Nowy Dwór Mazowiecki. Dojeżdżamy do Nowego Dworu Mazowieckiego, musisz minąć salon Fiata i stację BP, a następnie skręcić w prawo na trasę nr 85. Musisz minąć most na rzece Narew. Następnie na rondzie zjedź drugim zjazdem. Przejedź jeszcze ok 500 m, na skrzyżowaniu skręć w prawo na trasę nr 62 - kierunek Serock. Po przejechaniu ok 2,5 km po lewej stronie zobaczysz parking AIR-PARK (zjazd zaraz za wysepką z pasami dla pieszych, na przeciwko sklepu spożywczego ABC), Jeśli nie chcesz myśleć co się dzieje z Twoim samochodem podczas Twojej nieobecności to zostaw auto u nas.
http://air-park.pl
 
Więcej informacji o: Parking Lotnisko Modlin Warszawa - tel. 503 042 04
hr
  przejdź na stronęGAJEWSKI Mechanika pojazdowa

pagerank Dodano: 28 01 2013

GAJEWSKI Mechanika pojazdowa
Bosch Service Gajewski z siedzibą w Warszawie to specjalista w sferze napraw i przeglądów samochodowych. Na rynku działa od 1992 roku, z początku oferując zaledwie usługi z zakresu mechaniki i elektromechaniki, ale czynny rozwój firmy zaowocował zdobyciem certyfikatu autoryzacji Daewoo-FSO oraz Bosch-Service. W tej chwili oferuje szeroki wachlarz prac z zakresu obsługi samochodów wszelkich marek, zacząwszy od diagnostyki komputerowej, przeglądów mechanicznych i elektrycznych po profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzacji samochodowej i instalacji gazowej. Dzięki doskonale zaopatrzonemu zapleczu technicznemu i wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej wszystkie naprawy i modernizacje wykonywane są solidnie, rzetelnie i we właściwym czasie. Szczegółowy zakres usług mieści się na stronie internetowej.
http://auto-gajewski.pl
 
Więcej informacji o: GAJEWSKI Mechanika pojazdowa
hr
XHTML VALID CSS VALID