dodaj stronę
  przejdź na stronękasacja pojazdów legnica - wigmet

pagerank Dodano: 23 03 2013

kasacja pojazdów legnica - wigmet
Zapraszamy na naszą stronę firmową. Wigmet Recycling. Zajmujemy się sprzedażą używanych części samochodowych do wielu marek i modeli. Posiadamy w swojej ofercie bogaty wybór części blacharskich, mechanicznych, oświetlenia, części silników, elektryki czy też wyposażenia wnętrza. Każda część jest szczegółowo opisana oraz fotografowana. Istnieje możliwość odbioru osobistego jak i wysyłki kurierem. Koszt wysyłki zależy od wielkości oraz ciężaru przesyłki. Zajmujemy się również skupem, demontażem oraz kasacją wszelkich pojazdów mechanicznych. Przyjmujemy każdy pojazd. Płacimy gotówką i we własnym zakresie odbieramy zamówiony samochód. Na miejscu wystawiamy wszelkie dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji. Oferujemy korzystne ceny i błyskawiczne oraz bezproblemowe załatwienie sprawy.
http://wigmet.pl
 
Więcej informacji o: kasacja pojazdów legnica - wigmet
hr
  przejdź na stronęAuto Naprawa Czarnecki Geometria kół

pagerank Dodano: 06 04 2013

Auto Naprawa Czarnecki Geometria kół
Auto Naprawa Czarnecki to profesjonalny serwis samochodowy prowadzący swoją działalność w Chojnicach. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nastawieniem na stały rozwój pozwalają mieć pewność skorzystania z fachowych usług, dzięki którym auto szybko i na długo odzyska zupełną sprawność. Firma stawia na innowacyjność oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu nie trzeba tracić cennego czasu na żmudne szukanie źródła problemu. Funkcjonalne urządzenia obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników, nieustannie doskonalących swoją wiedzę, to sposób na usunięcie każdej usterki. Auto Naprawa Czarnecki obsługuje samochody różnych marek, zapewniając nie tylko fachowy serwis, ale także korzystne ceny i krótki czas czekania na realizację zlecenia. Podczas pracy specjaliści posługują się wyłącznie sprawdzonymi częściami zamiennymi, dzięki czemu auto może być zupełnie sprawne. Więcej informacji na stronie internetowej
http://autoczarnecki.pl/
 
Więcej informacji o: Auto Naprawa Czarnecki Geometria kół
hr
  przejdź na stronęTRANS IMPERIAL wynajem autobusów warszawa

pagerank Dodano: 08 04 2013

TRANS IMPERIAL wynajem autobusów warszawa
Już od wielu lat firma Trans Imperial oferuje swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu przewozu osób oraz wynajmu autobusów, samochodów oraz busów. Cechuje nas doświadczenie w branży transportowej, dzięki czemu znamy Państwa potrzeby oraz oczekiwania. Mamy wszystkie dokumenty potrzebne do fachowej realizacji oferowanych usług, w tym Certyfikat Kompetencji Zawodowej i Licencję Ministerstwa Infrastruktury. Posiadamy zespół wykwalifikowanych mechaników, którzy dbają o doskonały stan techniczny naszych pojazdów, a poza tym dokładamy wszelkich starań, aby zawsze dostawali Państwo auta czyste i wygodne. Nasza strona internetowa dostarczy wszelkich szczegółów:
http://www.trans-imperial.pl/
 
Więcej informacji o: TRANS IMPERIAL wynajem autobusów warszawa
hr
  przejdź na stronęJM Trans Transport maszyn budowlanych

pagerank Dodano: 13 04 2013

JM Trans Transport maszyn budowlanych
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy JMR Trans z miejscowości Kikoły. Zajmujemy się pracami połączonymi z maszynami budowlanymi. Oferujemy kruszenie, transport, wynajem maszyn. Proponujemy sprzedaż kruszywa: betonowego, ceglanego, kamiennego, odsiewu, piachu zasypowego, pospółki, czarnoziemu. Od początku istnienia najistotniejsze jest dla nas zaspokojenie i satysfakcja każdego użytkownika nawiązującego z nami współpracę, dlatego stale poszerzamy nas asortyment i gwarantujemy prędką realizację każdego zlecenia. O naszej jakości zaświadczają licznie przedstawiane nam referencje i rekomendacje. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.
http://jmtrans.pl/
 
Więcej informacji o: JM Trans Transport maszyn budowlanych
hr
XHTML VALID CSS VALID