dodaj stronę
  przejdź na stronęPOLTRANS Wypożyczalnia samochodów kraków

pagerank Dodano: 15 05 2013

POLTRANS Wypożyczalnia samochodów kraków
Jeżeli zepsuło się Państwu auto i potrzebujecie samochodu zastępczego lub po prostu musicie Państwo znaleźć komfortowy środek transportu w celach służbowych, to bez wątpienia nie możecie Państwo pominąć oferty Wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych PolTrans Rent a car. Firma nasza posiada swoje oddziały w miejscowościach Tychy i Bojszowy, jednak zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych oraz firmy przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, umożliwiając Państwu zawarcie umowy krótko czy też długoterminowej, nawet powyżej 30 dni. Nasze samochody obejmują najnowsze i w pełni sprawne modele. Dlatego też gorąco zachęcamy Państwa do współpracy i polecamy naszą stronę internetową:
http://www.poltrans24h.pl/
 
Więcej informacji o: POLTRANS Wypożyczalnia samochodów kraków
hr
  przejdź na stronęNORAUTO Opony zimowe

pagerank Dodano: 03 06 2013

NORAUTO Opony zimowe
Auto Centrum Norauto proponuje kompleksową obsługę klientów w obszarze mechaniki pojazdowej i innych usług powiązanych z eksploatacją pojazdów. Działa na polskim rynku od 1998 roku, a obecnie posiada dwadzieścia punktów w wybranych miastach Polski. Posiada znakomicie zaopatrzone warsztaty, w których każdego dnia wykonywane są naprawy pojazdów od tych prostych po najbardziej skomplikowane. Norauto obsługuje wszystkie marki, a dzięki dużemu doświadczeniu i rozległym umiejętnościom zatrudnionych w firmie mechaników jest w stanie zaoferować najwyższej jakości obsługę przy utrzymaniu atrakcyjnych cen. Norauto oferuje przeglądy okresowe, wymianę oleju i filtrów, naprawy zawieszenia, hamulców, układów wydechowych, zasilania i zapłonu. Ponadto firma realizuje przeglądy oraz naprawę klimatyzacji. Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na stronie internetowej.
http://www.norauto.pl/
 
Więcej informacji o: NORAUTO Opony zimowe
hr
  przejdź na stronęHolowanie Wrocław

pagerank Dodano: 07 06 2013

Holowanie Wrocław
Jarex to ceniona firma, która koncentruje się na usługach z zakresu pomocy drogowej. Firma proponuje swoim klientom m.in.: przewóz pojazdów, usługi blacharskie, naprawy samochodów itd. Jarex dysponuje strzeżonym parkingiem, może także zagwarantować nam samochód zastępczy. To jeszcze nie wszystko. Przedsiębiorstwo Jarex może zaoferować nam swoją pomoc przez 7 dni w tygodniu. W zasadzie przedsiębiorstwo pracuje we Wrocławiu i okolicach tego miasta, w grę chodzi jednak wykonanie zlecenia także w innym rejonie Polski a nawet zagranicą.
http://jarex24.pl
 
Więcej informacji o: Holowanie Wrocław
hr
  przejdź na stronęTANK-OL S.C. filtry samochodowe

pagerank Dodano: 07 06 2013

TANK-OL S.C. filtry samochodowe
Tank- Ol przedstawia Państwu swą ofertę, która zdecydowanie wyróżnia się nie tylko na regionalnym siedleckim rynku. Prowadzimy stację paliw, zaopatrując kierowców w paliwa najlepszej jakości ze sprawdzonych źródeł- pochodzą z PKN Orlen i Rafinerii Gdańskiej. Naszą mocą jest ich niewielka, najniższa w rejonie cena. Poza stacją benzynową posiadamy również hurtownię artykułów automobilowych. Zaopatrujemy w części i akcesoria samochody osobowe, ciężarowe, a nawet maszyny rolnicze. Nasza wykwalifikowana kadra chętnie dobierze dający się zastosować tłumik i łożyska dobrane do Twojego auta. Oferujemy także wszelakiego rodzaju oleje i smary, zawsze najlepszej jakości. Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty chemii samochodowej. Co więcej tworzymy także wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. Zapraszamy na naszą stronę.
http://www.tank-ol.pl
 
Więcej informacji o: TANK-OL S.C. filtry samochodowe
hr
XHTML VALID CSS VALID