dodaj stronę
  przejdź na stronęP.P.H.U. TURBO turbosprężarki regeneracja

pagerank Dodano: 28 08 2013

P.P.H.U. TURBO turbosprężarki regeneracja
Oleśnickie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe TURBO podejmuje się zarówno sprzedaży nowych, jak również regeneracji bądź renowacji już używanych turbosprężarek do różnorodnych modeli samochodów i zapewnia konkurencyjne ceny, zapewniając Państwu jednocześnie wygodę oraz użytkowanie urządzeń najwyższej jakości przez faktycznie długi czas. Ponadto w zestawie towarów dystrybuowanych poprzez firmę znajdują się też wałki z kołami turbiny, kompresory, obudowy, talerzyki i korpusy turbin czy ponadwymiarowe tuleje i pierścienie. Dokładne informacje dostępne są na stronie internetowej PPHU TURBO.
http://turbo-turbosprezarki.com.pl
 
Więcej informacji o: P.P.H.U. TURBO turbosprężarki regeneracja
hr
  przejdź na stronęELPIGAZ wtryski sekwencyjne

pagerank Dodano: 03 10 2013

ELPIGAZ wtryski sekwencyjne
W Gdańsku zostało założone przedsiębiorstwo ELPIGAZ, które specjalizuje się w produkowaniu gazowych systemów zasilania pojazdów oraz innych urządzeń. W naszym zakładzie są produkowane zbiorniki LPG o kształcie toroidalnym lub cylindrycznym i dużej pojemności do autobusów lub ciężarówek, pneumatyczne zbiorniki powietrza, wtryski do gazu, pulsatory, sprężarki i wiele innych. Proponujemy solidne i w pełni bezpieczne rozwiązania, zajmujemy się też montowaniem kompletnych instalacji i posiadamy wymaganą homologację. W dodatku wykonujemy obróbkę plastyczną i docinamy blachy przy pomocy lasera, a także zajmujemy się śrutowaniem, malowaniem metodą proszkową i spawaniem elektrycznym powierzonych materiałów. Nasze produkty są cenione również na rynku międzynarodowym i spełniają wszelkie normy. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji.
http://elpigaz.com
 
Więcej informacji o: ELPIGAZ wtryski sekwencyjne
hr
  przejdź na stronęNortrans - prywatne przeprowadzki

pagerank Dodano: 21 10 2013

Nortrans - prywatne przeprowadzki
Oferta przeprowadzek dla osób prywatnych. Jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania i potrzebujesz profesjonalnej firmy, która pomoże Ci z przeprowadzką - zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy solidne podejście, krótkie terminy, atrakcyjne ceny. Działamy na terenie Warszawy i okolic.
http://nortrans.com.pl/oferta/przeprowadzki-prywatne/
 
Więcej informacji o: Nortrans - prywatne przeprowadzki
hr
  przejdź na stronęAKCYDENS BILD Słupki wygrodzeniowe

pagerank Dodano: 04 11 2013

AKCYDENS BILD Słupki wygrodzeniowe
Akcydens Bild t firma, która specjalizuje się w wytwórczości znaków, tablic drogowych, szyldów, tablic reklamowych, progów zwalniających, pachołków, luster, zapór, blokad parkingowych i wygrodzeń. Na rynku prężnie funkcjonujemy od 1990 roku. Wszystkie przedmioty malujmy proszkowo, a elementy wykonujemy z blachy ocynkowanej. Dysponujemy lustrami drogowymi z akrylu z trudem tłukącego się. Zakupią Państwo u nas również artykuły z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz fachowe porady naszych specjalistów. Gwarantujemy wyjątkowe ceny na wykonywane przez nas usługi. W celu złożenia zlecenia prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny albo osobisty w siedzibie firmy w Katowicach. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową propozycją firmy.
http://drogowe-znaki.com
 
Więcej informacji o: AKCYDENS BILD Słupki wygrodzeniowe
hr
XHTML VALID CSS VALID