dodaj stronę
  przejdź na stronęKarlik Centrum Samochodów Używanych

pagerank Dodano: 13 11 2013

Karlik Centrum Samochodów Używanych
Karlik Centrum Samochodów Używanych to profesjonalne usługi w zakresie odkupu, sprzedaży oraz zamiany samochodów używanych. Oferta Stacji dealerskiej z dwudziestoletnim doświadczeniem to gwarancja usług najwyższej jakości oraz radosć z zakupionego auta. W naszej ofercie posiadamy tylko samochody sprawdzone, pochodzące z polskich Salonów z udokumentowaną historią pojazdu. Auta objęte są gwarancją renomowanych marek i programów: - Volvo Select - Hyundai I-Best - Peugeot Uzywany Gwarantowany Jako autoryzowanydealer: Honda, Volvo, Jaguar, Land Rover, Peugeot, Hyundai doskonale znamy preferencje naszych klientów i potrafimy spełniać ich oczekiwania. Stały Dostęp do autoryzowanych warsztatów pozwala na pełną ekspertyzę aut w naszej ofercie. Nasi doradcy handlowi gwarantują najwyższy poziom obsługi i ułatwią dopełnić wszystkich formalności. Klienci w jednym miejscu mają możliwosć dopełnienia wszystkich formalności, włacznie z wfinansowniem oraz ubezpieczeniem auta.
http://www.uzywane.karlik.poznan.pl/
 
Więcej informacji o: Karlik Centrum Samochodów Używanych
hr
  przejdź na stronęilogistic.pl

pagerank Dodano: 16 11 2013

ilogistic.pl
Zaprezentowana tu firma specjalizuje się w specjalistycznej pomocy drogowej, którą oferuje w Pile oraz w jej okolicach. Ma ona przede wszystkim bardzo rozbudowaną ofertę – dzięki korzystaniu ze specjalistycznego sprzętu można zwrócić się do niej po pomoc w wielu trudnych sytuacjach. W obliczu jakiegokolwiek problemu z samochodem będziemy musieli wykonać tylko jeden telefon, żeby pracownicy firmyszybko dotarli na miejsce i odholowali nasz pojazd do wskazanego warsztatu w odległości nawet do dwustu km od samej Piły. Na pewno, nabywcy usług zawsze spotkają się tu z bardzo wysokim poziomem profesjonalizmu, więc używając tej oferty będziemy mieli zapewnienie co do tego, że powierzamy nasz pojazd rzeczywiście wykwalifikowanym ludziom.
http://ilogistic.pl/
 
Więcej informacji o: ilogistic.pl
hr
  przejdź na stronęFiltry cząstek stałych do autobusów, samochodó

pagerank Dodano: 19 11 2013

Filtry cząstek stałych do autobusów, samochodó
Oferujemy profesjonalny montaż filtrów cząstek stałych Euro 5 do autobusów, ciężarówek i osobowych. Największy wybór producentów filtrów DPF, gwarancja i załatwienie formalności. Dzięki zamontowaniu filtra cząstek stałych w pojeździe z normą Euro 1 lub 2 właściciel pojazdu podniesie ekologię w pojeździe do Euro 4 co umożliwi mu wjazd do zielonych stref w Europie oraz niższe opłaty drogowe.
http://www.filtryeuro5.com
 
Więcej informacji o: Filtry cząstek stałych do autobusów, samochodó
hr
  przejdź na stronęBlacharstwo Warszawa

pagerank Dodano: 30 11 2013

Blacharstwo Warszawa
Zapewniamy tanią i szybką naprawę samochodów w Warszawie. Ponadto nasz warsztat samochodowy czynny 24h oferuje naprawy powypadkowe, wynajem samochodów oraz samochody zastępcze. Specjalnością naszego zakładu jest blacharstwo. Nie boimy się żadnego wyzwania - potrafimy przywrócić do ładu nawet najbardziej zniszczoną karoserię - bez trudu radzimy sobie ze zleceniami, których zwykły blacharz nawet się nie podejmie. Po skończonych naprawach blacharskich lakiernik odnowi karoserię tak, iż nie pozostanie najmniejszy nawet ślad po jakichkolwiek uszkodzeniach. Warszawa jest pełna warsztatów samochodowych, ale wśród nich to właśnie u nas blacharstwo stoi na najwyższym poziomie.
http://www.zibcar.pl
 
Więcej informacji o: Blacharstwo Warszawa
hr
XHTML VALID CSS VALID