dodaj stronę
  przejdź na stronęWarsztat samochodów francuskich Wrocław

pagerank Dodano: 05 12 2013

Warsztat samochodów francuskich Wrocław
Naprawa samochodu to coś czego chciałby uniknąć każdy, są jednak przypadki kiedy niestety nasz pojazd ma na tyle duży defekt, że nie jest możliwe dalsze nim poruszanie się, stąd też pozostaje nam jedynie oddanie go do warsztatu samochodowego,gdzie wykonane zostaną wszelkie naprawy, które pozwolą na wyeliminowanie usterki, jaka spowodowała brak możliwości dalszej jazdy pojazdem. Oczywiście naprawa samochodu nie jest najczęściej tania „przyjemnością” jednak zważywszy, iż obecnie w wielu przypadkach samochód jest źródłem dochodu to niewielka kwota w porównaniu z potencjalnym zarobkiem.
http://www.franpol.com.pl/warsztat/
 
Więcej informacji o: Warsztat samochodów francuskich Wrocław
hr
  przejdź na stronęSamochody Używane Karlik Poznań

pagerank Dodano: 30 12 2013

Samochody Używane Karlik Poznań
Karlik Centrum Samochodów Używanych to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Tradycja naszej firmy siega 25 lat i bezustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Samochody Używane Karlik to auta ze sprawdzoną i udokumentowaną historią pojazdu. Auta są sprawdzane w naszych serwisach przy Autoryzowanej Satcji Dealerskiej. Zapewniamy pakiety gwarancyjne, którymi objęte są wyselekcjonowane samochody na naszych placach. Posiadamy blisko 200 sprawdzonych aut w ofercie oraz szeroki wachlarz usług związanych z uzytkoweaniem oraz eksploatacją Twojego auta. Zapewnimay kompleksową i profesjonalną obsługe w zakresie odkupu, sprzedaży oraz finansowania samochodów używanych. Zapraszamy do naszego Centrum Motoryzacyjnego Poznań-Malta oraz Baranowo, gdzie gwarantujemy kompleksową obsługę oraz załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.
http://www.uzywane.karlik.poznan.pl
 
Więcej informacji o: Samochody Używane Karlik Poznań
hr
  przejdź na stronęALFA mechanika pojazdowa

pagerank Dodano: 21 01 2014

ALFA mechanika pojazdowa
Alfa Elektromechanika, to warsztat elektromechaniczny z siedzibą w Tychach, który specjalizuje się w klimatyzacji pojazdowej i ogrzewaniu postojowym w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, również autobusach i maszynach specjalistycznych. Wykonujemy również diagnozy elektryczne i elektroniczne. Zajmujemy się również naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi. Potwierdzeniem naszej niezawodności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych i odpowiedzialnych specjalistów, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, zatem jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się pełna oferta i więcej informacji o naszej firmie.
http://www.alfatychy.pl
 
Więcej informacji o: ALFA mechanika pojazdowa
hr
  przejdź na stronęWypożyczalnia boxów Warszawa

pagerank Dodano: 18 02 2014

Wypożyczalnia boxów Warszawa
Jesteśmy wypożyczalnią boxów i bagażników dachowych. Nasza wypożyczalnia bagażników mieści się w Warszawie przy ulicy Słowiczej 45a. Na miejscu doradzimy naszym Klientom jaki box i bagażnik dachowy będzie najlepszy. Mamy do zaoferowania: Bagażnik dachowy Thule Dynamic 900: Właściwości: Aerodynamiczny design z obniżoną, profilowaną podłogą jeszcze lepiej dopasowuje box do dachu auta, Przymocowana do podłogi mata antypoślizgowa dodatkowo zabezpiecza przewożony ładunek, Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony przed kradzieżą box posiada kilka rygli. Klucz można wyjąć tylko wówczas, gdy wszystkie rygle są zamknięte, Wieko jest otwierane z obu stron, co ułatwia montaż oraz ładowanie i opróżnianie boxu, Możliwość całkowitego otwarcia bagażnika samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu na dachu, Uchwyty na pokrywie i wewnątrz boxu ułatwiają wygodnie otwieranie i zamykanie, Fabrycznie zamontowany system montażu Power-Click ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania ułatwia szybki i bezpieczny montaż boxu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
http://www.superboxy.pl
 
Więcej informacji o: Wypożyczalnia boxów Warszawa
hr
XHTML VALID CSS VALID