dodaj stronę
  przejdź na stronęRegeneracja Turbin Wrocław

pagerank Dodano: 24 02 2014

Regeneracja Turbin Wrocław
Regeneracja Turbosprężarek. TURBO z Wrocławia świadczy profesjonalne usługi w zakresie naprawy, regeneracji, sprzedaży turbosprężarek do wszystkich typów aut. Ponadto w swojej ofercie posiadamy turbosprężarki nowe, regenerowane oraz części do turbosprężarek.Proces regeneracji turbosprężarki wykonywany jest na urządzeniach Cimat, a do ich regeneracji wykorzystywane są wyłącznie nowe części i zestawy naprawcze. Turbina samochodowa to nader złożone urządzenie pracujące w najwyższych obciążeniach obroty do 150tys obr/m i tem. do 800 stopni tym samym wymaga niezwykłej precyzji przy jej regeneracji. Wyważanie wirnika odbywa się u nas na obrotach przewyższających jej naturalną pracę. W swojej ofercie posiadamy także sprzedaż turbin Garrett, zestawy naprawcze turbo oraz części do turbo.W naszym serwisie zajmujemy się również wymianą i naprawą turbosprężarek. Obsługujemy klientów z Wrocławia i okolic, a wysyłkowo z terenu całej Polski i Europy.Zasadniczą domeną naszej działalności są turbosprężarki. Od zaistnienia firmy świadczymy usługi w obszarze sprzedaży turbosprężarek do: samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i sprzętu budowlanego.
http://www.turboladerpolska.pl
 
Więcej informacji o: Regeneracja Turbin Wrocław
hr
  przejdź na stronęGmoto.pl - części do motocykli

pagerank Dodano: 24 03 2014

Gmoto.pl - części do motocykli
Gmoto to sklep gdzie dostępnych jest specjalnie dla Ciebie tysiące wyłącznie nowych części motocyklowych. Polecamy szczególnie podzespoły do polskich motocykli np. Romet. Dysponujemy częściami układu napędowego, wydechowego, elementami silnika, elektryką i wieloma innymi. Jeżeli masz Hondę, Yamahę lub inny motocykl - śmiało zaglądnij do nas po części!
http://gmoto.pl
 
Więcej informacji o: Gmoto.pl - części do motocykli
hr
  przejdź na stronęPrzeprowadzki Szczecin

pagerank Dodano: 04 04 2014

Przeprowadzki Szczecin
Świadczymy usługi związane z przewozem bagażowym przesyłek drobnych jak i wykorzystujących całą ładowność naszego pojazdu. Świadczymy usługi na terenie krajów Unii Europejskiej jak i również całego kraju. Realizujemy przeprowadzki: firm, urzędów, mieszkań, biur, budynków użyteczności publicznej. Naszym motto jest haslo: "Szybka, sprawna i dobrze zorganizowana przeprowadzka to oszczędność Twoich pieniędzy i czasu!" Nie ukrywamy kosztów. Zawsze informujemy Klienta z góry o koszcie transportu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Skorzystaj z naszych usług już dzisiaj.
http://sebatrans.szczecin.pl
 
Więcej informacji o: Przeprowadzki Szczecin
hr
  przejdź na stronęWynajem samochodów Wrocław

pagerank Dodano: 25 04 2014

Wynajem samochodów Wrocław
Firma LACART oferuje usługi w zakresie wynajmu oraz dzierżawy samochodów. Powstała na wskutek wydzielenia się z osobnej komórki, która specjalizowała się w mechanice samochodowej, lakiernictwie oraz blacharstwie. Przedsiębiorstwo posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku. Wynajmując samochód mamy pewność, że nie nie spotkamy się z żadnymi ukrytymi kosztami. Oferowana jest najniższa cena, dobry stan techniczny auto, pomoc drogową oraz szeroki wybór modeli.
http://www.wynajem.lacart.pl/
 
Więcej informacji o: Wynajem samochodów Wrocław
hr
XHTML VALID CSS VALID