dodaj stronę
  przejdź na stronęNaprawa szyb samochodowych

pagerank Dodano: 14 10 2014

Naprawa szyb samochodowych
Samochody są maszynami, które są bardzo zawodne. Często zdarza się, że dochodzi do ich uszkodzenia podczas normalnej eksploatacji. Dla właścicieli jest to poważny problem i duży wydatek. Nie każda usługa serwisowa jest jednak tak kosztowna jak się nam wydaje. Możliwością oszczędzenia jest naprawa szyby, zamiast wymiany na nową.
http://moto-expert.net/
 
Więcej informacji o: Naprawa szyb samochodowych
hr
  przejdź na stronęWynajem autokarów – Nordisk

pagerank Dodano: 16 03 2015

Wynajem autokarów – Nordisk
NORDISK to firma, która specjalizuje się w przewozie osób oraz transporcie towarów. Usługi są świadczone zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Na rynku istnieją od ponad 20 lat. Tak duże doświadczenie przekłada się na zapewnienie maksymalnego zadowolenia klientów ze świadczonych usług. Wynajem busów przeznaczony jest dla biur podróży, urzędów, banków, towarzystw ubezpieczeniowych, zorganizowanych grup, szkół i wiele innych.
http://www.nordisk.waw.pl/
 
Więcej informacji o: Wynajem autokarów – Nordisk
hr
  przejdź na stronęPompowtryskiwacze.

pagerank Dodano: 04 04 2015

Pompowtryskiwacze.
Autoryzowany Bosch Diesel Service jest pracownią profesjonalnej regeneracji pompowtryskiwaczy PD/UIS/EUI i pomp jednostkowych UP systemu PL/UPS/EUP i PF. Pompowtryskiwacze naprawiane w naszych serwisach posiadają wszystkie certyfikaty firmy Bosch co daje nam pewność i naszym klientom , że ich działanie jest zbliżone do nowych fabrycznie wtrysków. Wdrożone certyfikaty jakości przy tego typu podzespołach to podstawa do osiągnięcia tak wysokich parametrów użytkowych. Stosowanie najnowszych urządzeń Eps 815 Cambox to gwarancja jaką mogą udzielić tylko fabryczne serwisy przeszkolone w ośrodkach szkoleniowych firmy Bosch. Odwidź nasze placówki , które znajdują się w każdym województwie , tak rozmieszczone , aby do minimum skrócić czas regeneracji takiego wtryskiwacza lub pompy. Dodatkowo nasz warsztat może wymontować i zamontować wtryskiwacze bezpośrednio prze oddaniem do jednego z naszych punktów partnerskich. Tysiące tak naprawionych podzespołów z naszych samochodów pozwala nam na udzielenie ponad rocznej gwarancji o raz zapewniamy szybki serwis pogwarancyjny niezależnie od miejsca w jakim dokonana została naprawa pompowtryskiwacza. Nie zwlekaj odwiedź naszą stronę i zobacz jak pracujemy, a nasi inżynierowie chętnie pomogą w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów z tym układem wtrysku silników diesla.
http://www.regeneracja-pompowtryskiwaczy.pl
 
Więcej informacji o: Pompowtryskiwacze.
hr
  przejdź na stronęAkumulatory żelowe

pagerank Dodano: 22 04 2015

Akumulatory żelowe
Sklep haze.com.pl prowadzi internetową dystrybucję akumulatorów żelowych firmy HAZE BATTERY COMPANY LTD. W ofercie znajdują się produkty bardzo wysokiej jakości – ich żywotność wynosi 15 lat. Jest to potwierdzone poprzez Certyfikat Europejski CE oraz certyfikaty bateryjne. Produkty są obecne na rynku polskim od wielu lat. Przez ten czas z oferty skorzystało wielu zadowolonych klientów, którzy cenią sobie wygodę oraz bezpieczeństwo. Firma jest oficjalnym dystrybutorem na terenie kraju.
http://www.haze.com.pl/
 
Więcej informacji o: Akumulatory żelowe
hr
XHTML VALID CSS VALID