dodaj stronę
  przejdź na stronęRoyal Taxi

pagerank Dodano: 19 05 2015

Royal Taxi
Royal Taxi istnieje na rynku od 2009 roku. Od tego czasu staramy się powiększać swoją flotę – już dzisiaj oferujemy swoje usługi taksówkarskie przez całą dobę. Ponadto podjęliśmy współpracę z wieloma wrocławskimi firmami oraz instytucjami. Rozwijamy się prężnie, a naszym priorytetem jest zadowolony klient. Oferujemy również usługi kurierskie, dostarczamy zakupy do domów klientów, holujemy samochód oraz wiele, wiele więcej!
http://royaltaxi.pl
 
Więcej informacji o: Royal Taxi
hr
  przejdź na stronęZmotoryzowani

pagerank Dodano: 29 07 2015

Zmotoryzowani
Informacje dla zmotoryzowanych. Na łamach bloga przeczytać można o typowych problemach związanych z samochodami, kosztami ich użytkowania oraz innymi rzeczami, z którymi kierowcy muszą radzić sobie każdego dnia wyjeżdżając w trasę. Blog tworzony jest przez prawdziwego pasjonata motoryzacji, który zgłębia tematykę od wielu lat i jest w stanie podzielić się zdobytą wiedza z innymi.
http://zmotoryzowane.wordpress.com
 
Więcej informacji o: Zmotoryzowani
hr
  przejdź na stronęCars Care&More - autodetaling

pagerank Dodano: 31 07 2015

Cars Care&More - autodetaling
Czy wiesz, że powinieneś zadbać o swój samochód również na zewnątrz? Z biegiem czasu na lakierze powstają mikrouszkodzenia, rysy, plamy i matowe miejsca. Nieumiejętna autokosmetyka może skończyć się wizytą w zakładzie lakierniczym. Największy w Poznaniu salon autodetalingu, Cars Care&More zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnego cardetalignowego mycia auta, odświeżania skórzanych (i innych) tapicerek, renowacji felg, bezinwazyjnego usuwania wgnieceń i rys oraz zabezpieczania lakieru w postaci oklejania folią samochodową. Jak sama nazwa wskazuje, Cars Care&More to nie tylko samochody – zajmiemy się również jednostkami pływającymi, latającymi czy ciężarówkami.
http://www.carscare.pl/
 
Więcej informacji o: Cars Care&More - autodetaling
hr
  przejdź na stronęWarsztat samochodowy Kraków

pagerank Dodano: 19 11 2015

Warsztat samochodowy Kraków
Warsztat samochodowy w Krakowie poleca swoje usługi wszystkim kierowcom szukającym: wulkanizacji, wymiany opon, opon samochodowych, opon motocyklowych, diagnostyki, doważanie kół samochodowych, prostowanie felg, wulkanizacja taśm transporterowych. Wszystkie usługi motoryzacyjne przeprowadzane są tylko przez wykwalifikowanych mechaników w Krakowie, którzy zapewniają profesjonalizm i rzetelność. W warsztacie samochodowym w Krakowie Trans-Gum nie ma miejsca dla ściemy, jesteśmy uczciwym warsztatem i od lat zdobywamy coraz większą ilość zadowolonych i stałych klientów. Wszystkie usługi oferujemy osobom indywidualnym oraz flotom. Szukasz dobrego wulkanizatora w Krakowie, wybierz warsztat Trans-Gum - Zapraszamy.
http://www.trans-gum.pl/
 
Więcej informacji o: Warsztat samochodowy Kraków
hr
XHTML VALID CSS VALID