dodaj stronę
  przejdź na stronęPodnośnik do motocykla, GRIP

pagerank Dodano: 21 04 2010

Podnośnik do motocykla, GRIP
GRIP POLSKA - producent najlepszych podnośników motocyklowych na rynku. Łatwość w obsłudze, trwałość, solidność wykonania, ciekawa kolorystyka, stabilność naszych podnośników pozwoli Państwu na sprawne wykonanie wielu prac naprawczych motocykla. Wymiana kół, łańcuchów, klocków hamulcowych nie musi już stanowić wielkiego problemu. Dodatkowo dzięki stosowaniu podnośnika PM300 w czasie zimowym nasze opony nie ulegną odkształceniu, co znacznie wpłynie na ich właściwości jezdne i przedłużoną żywotność. W naszej ofercie znajdą Państwo również akcesoria motocyklowe : uchwyty, trzpienie, rolki, tuleje itp.
http://www.podnosniki-motocyklowe.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęszyby samochodowe ,auto szyby

pagerank Dodano: 22 04 2010

szyby samochodowe ,auto szyby
Firma Pilkington jest producentem markowych szyb samochodowych do wszystkich marek. Oferuje najwyższej jakości auto szyby przednie, boczne oraz tylne. W ofercie znajdują się szyby do samochodów, szyby do autobusów, szyby do samochodów ciężarowych i dostawczych oraz szyby do pojazdów specjalnych.Obsługujemy klientów detalicznych i hurtowych. Oferujemy sprzedaż szyb samochodowych, naprawę auto szyb oraz ich montaż.Nasza firma oferuje najwyższej jakości auto szyby, ktore usprawniają zarówno jazdę jak i bezpieczeństwo. Produkowane przez nas szyby samochodowe od lat znajdują najwyższe uznanie na rynku motoryzacyjnym.Można wskazać wiele powodów, dla których wybierane są szyby Pilkington, a nie produkty oferowane przez dostawców niemarkowych. Jednak jeśli czynniki takie, jak: dopasowanie i kształt powierzchni, optyka i kontrola przepuszczalności światła słonecznego nie przekonują,to na decyzję o wyborze szyb samochodowych Pilkingtona powinna wpłynąć ich najwyższa jakość.Dostrzegli ją już wszyscy najwięksi producenci samochodowi. Postaw na jakość i wybierz markowe szyby samochodowe. Zapraszamy do naszych autoryzowanych dystrybutorów w całej Polsce
http://www.markoweszyby.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęCzęści Deutz

pagerank Dodano: 05 05 2010

Części Deutz
Serdecznie zapraszamy na stronę internetową Zakładu Usług Techniczno Handlowych Amcor w Lubinie. Zakład Amcor jest autoryzowanym przedstawicielem serwisowym firmy DEUTZ AG. W ramach działalności naszego zakładu wykonujemy usługi serwisowe oraz naprawy główne i bieżące silników DEUTZ. W naszym posiadaniu znajduje się największy w kraju magazyn oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do silników marki DEUTZ. Służymy też pomocą i radą w kwestiach eksploatacji i obsługi technicznej silników DEUTZ.
http://www.amcor-lubin.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęLand Serwis - British Garage:

pagerank Dodano: 21 05 2010

Land Serwis - British Garage:
Land Rover, Range Rover. Największy niezależny importer części zamiennych do samochodów Land Rover i akcesoriów off-road z magazynem w Wieliczce obejmującym 10000 pozycji katalogowych. Serwis oferuje pełny zakres usług - od bieżących przeglądów poprzez naprawy główne, diagnostykę komputerową, tuning mechaniczny i elektroniczny, aż do budowy samochodów rajdowych i specjalistycznych. Posiadamy licencję w Polsce na budowę samochodów rajdowych Tomcat w wersji przeprawowej i cross country.
http://lr.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID