dodaj stronę
  przejdź na stronęMotorland Salon Yamaha Wrocław

pagerank Dodano: 24 06 2010

Motorland Salon Yamaha Wrocław
Jesteśmy autoryzowanym dealerem Yamahy we Wrocławiu. W ofercie znajdziesz motocykle, skutery, quady, akcesoria, serwis oraz pomoc drogowa. W ofercie posiadamy bardzo dużo akcesoriów do motocykli , quadów oraz skuterów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek jak : Yamaha, Piaggio, Gilera, Vespa. Jeśli chodzi o odzież znajdziecie Państwo takie kaski jak SHOEI , SCHUBERT, ARAI. Odzież marek Arlenn Ness, Berik, Halvarsson, Rukka, Scott, oryginalna odzież Yamaha. Posiadamy również profesjonalny serwis motocykli, quadów i skuterów wszystkich marek. Staramy sie utrzymywać pełny stok podstawowych części eksploatacyjnych to wszystkich motocykli Yamaha oraz większość materiałów eksploatacyjnych do pozostałych marek. Wracając do odzieży posiadamy szeroką paletę ciuchów na każdą porę roku. Zaczynając od przewiewnych kurtek po w pełni zabezpieczającą odzież goretexową. Ilość towaru na sklepie wciąż rośnie i naszym celem jest posiadanie jak największej ilości towaru tak aby zapewnić naszym Klientom obecnym oraz nowym jak największy wybór. Nasz salon jest również przygotowany do sprzedaży zarówno ratalnej jak i leasingowo-kredytowej powyżej kwoty 1500PLN brutto. W naszym salonie motocykli można również odbyć jazdę testową różnymi pojazdami. Sezonowo ogłaszamy różne promocje na wiele różnych zarówno akcesoriów jak i pojazdów. Organizujemy wiele różnych eventów na które zapraszamy gwiazdy muzyki oraz sportów motorowych. Wystawiamy równiez nasze pojazdy w centrach handlowych tak aby jak największa liczba ludzi mogła obejrzeć dotknąć i zarazić sie światem motocyklowym. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia również w naszym sklepie internetowym sklep.motorland.com.pl .
http://www.motorland.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęCopart USA. Auta z USA. Import aut

pagerank Dodano: 24 07 2010

Copart USA. Auta z USA. Import aut
Oficjalny przedstawiciel Copart. Dzięki nam mają Państwo możliwość uczestniczyć w aukcjach samochodowych Copart w Stanach Zjednoczonych. Również świadczymy usługi transportowe na terenie USA oraz przez ocean do wskazanego przez Państwa portu. Jak również obsługę dokumentów eksportowo-celnych związanych z wysyłką pojazdów z USA. Odwiedź nasz serwis aukcyjny, który zajmuje się licytacją samochodów w Stanach Zjednoczonych lub po prostu przejrzyj listę sprzedaży pojazdów w USA, aby znaleźć okazyjne uszkodzone pojazdy w Stanach Zjednoczonych.
http://www.easyexport.us/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęAuta z USA. Import aut z USA. Auto

pagerank Dodano: 24 07 2010

Auta z USA. Import aut z USA. Auto
Na stronie naszego serwisu aukcyjnego znajdziecie Państwo najlepsze okazje do zakupu uszkodzonych pojazdów z USA. Każdy z pojazdów ma uszkodzenie powstałe na skutek kolizji, wandalizmu, pożaru lub powodzi, lecz większość nadaje się do naprawy, przez co możesz zostać właścicielem sprawnego pojazdu z USA za ułamek jego ceny rynkowej. Samochody z USA. Auta z Ameryki. Auto z USA. Powypadkowe, uszkodzone pojazdy. Auto giełda. Import aut. Licytacje, aukcje w USA.
http://www.usaauto24.com/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronę Import aut z USA. Uszkodzone pojaz

pagerank Dodano: 24 07 2010

 Import aut z USA. Uszkodzone pojaz
Dzięki nam mają Państwo możliwość uczestniczyć w aukcjach samochodowych w Stanach Zjednoczonych. Również świadczymy usługi transportowe na terenie USA oraz przez ocean do wskazanego przez Państwa portu. Jak również obsługę dokumentów eksportowo-celnych związanych z wysyłką pojazdów z USA. Odwiedź nasz serwis aukcyjny, który zajmuje się licytacją samochodów w Stanach Zjednoczonych lub po prostu przejrzyj listę sprzedaży pojazdów w USA, aby znaleźć okazyjne uszkodzone pojazdy w Stanach Zjednoczonych. Auta z USA. Samochody z Ameryki. Powypadkowe, uszkodzone pojazdy. Auto z USA. Import aut. Auto giełda. Aukcje, licytacje w USA-nasza firma to najlepszy wybór!
http://www.crashescars.com/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID