dodaj stronę
  przejdź na stronęCzęści samochodowe

pagerank Dodano: 06 02 2011

Części samochodowe
Dobrej jakosci, niezniszczone klocki hamulcowe sa bardzo waznym skladnikiem bezpiecznego hamowania podczas jazdy samochodem. Im klocki hamulcowe sa w lepszym stanie tym droga hamowania pojazdu bedzie krotsza, co jednoczescnie uchroni nas przed kolizja drogowa, zniszczeniem samochodu badz wypadkiem.
http://www.arwit.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęSkup aut uszkodzonych

pagerank Dodano: 16 02 2011

Skup aut uszkodzonych
Sprzedam auto powypadkowe na części. Proponujemy transport z miejsca wypadku bądź odrębnej lokalizacji prywatną lawetą. Mamy przyciągające wartości skupu. Jeżeli posiadasz stary pojazd, którego potrzebujesz się pozbyć zgłoś się do nas. Odkupimy go od ciebie od ręki. Jeżeli uległeś wypadkowi i samochód nie nadaje się już do remontu, sprzedaj go nam. Pozbędziesz się kłopotu i odzyskasz część pieniędzy. Załatwiamy wszystkie formalności. Omów się na oględziny albo przewóz auta. Wycenimy go i jeszcze przed sprzedażą dowiesz się o jego wartości. Skorzystaj już dzisiaj z Naszej oferty a nie będziesz żałował. Wszystko zgodnie z prawem, poświadczone odpowiednią umową.
http://www.skup-aut.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęsporządzanie dokumentacji powypadkowej gorzów

pagerank Dodano: 20 04 2011

sporządzanie dokumentacji powypadkowej gorzów
Obecnie jest na rynku coraz więcej serwisów motoryzacyjnych, tam nie tylko można nabyć nowy czy też używany pojazd osobowy, jak również można zapoznać się z ogólnie dostępną ilością usług serwisu pojazdów osobowych. W tym miejscu swoją ofertę ma zarówno lakiernik Gorzów, czy też blacharz Gorzów, którzy prezentują usługi zarówno w ramach gwarancji, ale również dla indywidualnych klientów. Sieć naprawcza Gorzów działa w całym mieście, posiadamy na dzień dzisiejszy dwa punkty w centrum, jak również odosobniony na uboczu mieściny Gorzów. Jeżeli wydarzy wam się zderzenie, placówka serwisowa gwarantuje samochody zastępcze Gorzów z uwzględnieniem gwarancji, bądź wynajem pojazdów Gorzów po okazyjnych kosztach. Wykonujemy także na życzenie konsumenta oględziny pojazdów Gorzów, jakie podczas naprawy oferujemy gratis.
http://www.artwas.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęAutomatyczna skrzynia w dostawczych

pagerank Dodano: 25 05 2011

Automatyczna skrzynia w dostawczych
Auto Józefów blisko miasta Warszawa - Automatyczna skrzynia biegów, naprawa automatycznych skrzyń w dowolnie wybranym aucie. Demontaż, montaż, serwis i naprawa automatycznych skrzyń biegów, w razie potrzeby oferujemy holowanie. Posiadamy duży wybór regenerowanych i używanych skrzyń biegów. Duże doświadczenie, działamy na rynku od ponad dzisięciu lat - po wcześniejszym umówieniu naprawy możemy dokonać w jeden dzień. Firma naprawia automatyczne skrzynie biegów - automatyczna skrzynia Allison, Cvt, Voith, Zf oraz Multitronic w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych ( np Mercedes, Scania, Volvo). Zapraszamy - automatyczne skrzynie wszystkich rodzajów. Też automatyczne skrzynie biegów forum.
http://www.autojozefow.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID