dodaj stronę
  przejdź na stronęDibag - Bagażniki Samochodowe

pagerank Dodano: 04 06 2011

Dibag - Bagażniki Samochodowe
Partner Thule, firma Dibag prezentuje na stronie i oferuje w sprzedaży a także montuje bagażniki do samochodów zapewniające bezpieczne i sprawne przewożenie ładunków, bagaży a także różnego typu sprzętu sportowego. Bardzo szeroki asortyment produktów w którym znajdziesz między innymi różnej wielkości auto boxy bagażowe, belki bazowe doskonale dopasowane do dachów aut, uchwyty rowerowe, narciarskie, snowboardowe i mnóstwo innych specjalnie zaprojektowanych do konkretnych zadań przewozowych mocowań umożliwia stworzenie systemu na miarę indywidualnych potrzeb użytkownika. Służymy pomocą i zapewniamy bezpłatny montaż zakupionych bagażników Thule.
http://www.dibag.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęSerwis Mitsubishi

pagerank Dodano: 23 08 2011

Serwis Mitsubishi
Moto-Gabra - Autoryzowany Dealer Mitsubishi istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2000 roku. Sprzedaż samochodów nowych i używanych, autoryzowany serwis, sklep z częściami i akcesoriami do wszystkich modeli Mitsubishi. Bogata oferta zakupu samochodów poprzez leasing oraz kredyty. Sprzedaż i obsługa flotowa. Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń dla firm i klientów indywidualnych.
http://www.mitsubishigabra.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęNaprawa wtryskiwaczy Inowrocław

pagerank Dodano: 04 11 2011

Naprawa wtryskiwaczy Inowrocław
Naprawa regeneracja wtryskiwaczy common rail dla miasta Inowrocław. Firma Bosch Service - Pawlik istnieje od roku 1994, a od roku 1999 działa jako autoryzowany serwis firmy BOSCH. Zapraszamy do współpracy w zakresie naprawy, regeneracji, czyszczenia i testowania wtryskiwaczy Common Rail Zapraszamy, także do ekspertyz w okresie pogwarancyjnym.Regeneracja Inowrocław.Ocena stanu wtryskiwacza składa się z dwóch części: przed oraz po jego demontażu na części pierwsze. Wykonujemy serię zdjęć mikroskopowych zaawansowanym mikroskopem cyfrowym ze specjalistycznym oświetlaczem światłowodowym. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Odległość nie ma dla nas znaczenia, ponieważ swoje usługi wykonujemy rzetelnie, a na wykonaną pracę każdy klient otrzymuje gwarancję. Naprawę wtryskiwaczy wykonujemy w ciągu 1,maksymalnie 2dni !! Inowrocław.
http://regeneracjanaprawawtryskiwaczy.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęAutopomoc Krakow

pagerank Dodano: 21 11 2011

Autopomoc Krakow
EURO HOL to profesjonalna pomoc drogowa, dysponująca fachowym sprzętem i wykwalifikowanym personelem. Wyróżnia nas szybkość działania, solidny serwis i miła obsługa. Jesteśmy dyspozycyjni przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Holujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe TIR, autobusy, wózki widłowe oraz inne nietypowe ładunki i sprzęt budowlany. Posiadamy też dźwig zakabinowy. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi i warsztatami naprawczymi. Wieloletnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym, pozwala nam na fachową realizację każdego zlecenia. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy, dla wszystkich mamy niskie ceny i atrakcyjne rabaty. Wystawiamy faktury VAT.
http://www.eurohol.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID