dodaj stronę
  przejdź na stronęFord - Salon i Serwis Forda w Warszawie - Ursyn Ca

pagerank Dodano: 27 02 2012

Ford - Salon i Serwis Forda w Warszawie - Ursyn Ca
Firma URSYN CAR jest autoryzowanym dealerem i serwisem marki Ford. Nasza firma prowadzi sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych oraz używanych. Posiadamy bogaty pakiet świadczeń komunikacyjnych. Dla każdego jesteśmy w stanie wykonać atrakcyjne warunki kredytowania. Sprawdź nas a nie będziesz żałował!
http://www.ursyncar.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęWulkanizacja Poznan

pagerank Dodano: 28 02 2012

Wulkanizacja Poznan
Świadczymy całodobową wulkanizację na terenie Poznania i całego kraju. Nasze usługi robimy solidnie i fachowo. Dbając o wygodę i komfort czasu naszych klientów, dojeżdżamy na miejsce zdarzenia i dokonujemy wymiany bądź naprawy opony na miejscu awarii. Świadczymy całodobową pomoc techniczną i wulkanizację - serwis i sprzedaż opon. Specjalizujemy się w naprawie opon samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, TIR i innych pojazdów. Najbliższym nam dużym miastem jest Poznań, ale nasze usługi wykonujemy w całym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.
http://www.wulkanizacja-24h.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęMAR-MOT - Pierścienie tłokowe - Strona główna

pagerank Dodano: 29 02 2012

MAR-MOT - Pierścienie tłokowe - Strona główna
MAR-MOT Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność gospodarczą we Wrześni w roku 1966 jako zakład rzemieślniczy. W początkowych latach funkcjonowania firma wykonywała usługi w zakresie ślusarstwa ogólnego i napraw maszyn rolniczych. Za datą przełomową w ponad 40 letniej działalności firmy należy uznać rok 1982, w którym firma podjęła decyzje o produkcji pierścieni tłokowych na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Decyzja ta wytyczyła kierunek działalności firmy. Ciągły rozwój firmy, systematyczne poszerzanie produkowanego asortymentu, podnoszenie jakości technicznej oferowanych wyrobów sprawiły, że staliśmy się wiarygodnym i uznanym partnerem handlowym na rynku krajowym i zagranicznym. W roku 2005 firma wdrożyła i ustanowiła system zarządzania jakością na zgodność z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001. Niniejszy standard jakości dostarczył firmie solidne podstawy do ciągłego rozwoju i postawił na pierwszym miejscu Klienta a następnie przyporządkował spełnieniu jego wymagań wszystkie obszary funkcjonowania organizacji. Jakość stała się normą zachowań firmy i zaczęła przynosić trwałe korzyści. Korzyści te pozwoliły firmie zwiększyć jej przewagę konkurencyjną na ogromnym rynku światowym i przyczyniły się do wzrostu zaufania wśród Klientów. Obecnie MAR-MOT Sp. z o.o. prowadzi dystrybucję i sprzedaż pierścieni tłokowych na rynku krajowym i zagranicznym. Asortyment oferowanych pierścieni tłokowych jest dostosowany do specyficznych wymagań rynków lokalnych, na których prowadzona jest sprzedaż. Pierścienie tłokowe marki MAR-MOT mają zastosowanie w samochodach osobowych, ciągnikach rolniczych, silnikach przemysłowych, sprężarkach i urządzeniach hydraulicznych. Oferta, która liczy ponad 500 pozycji jest rozszerzana o asortyment wynikający z bieżących potrzeb Klientów na podstawie przedstawionej dokumentacji technicznej lub wzorów.
http://www.mar-mot.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęczęści mazda

pagerank Dodano: 02 05 2012

części mazda
Oferujemy Państwu pełny zakres części i akcesoriów do aut marki mazda. Mazdaparts.pl to zespół osób, które łączy pasja do motoryzacji. O mazdach wiemy wszystko. Posiadamy produkty sygnowane najwyższą jakością producenta pojazdu – oryginalne mazda (OE, OEM) oraz szerokie grono licencjonowanych i homologowanych części zamiennych. Zajmujemy się także w importem aut na zamówienie z Europy Zachodniej – Mazda i inne, tylko w dobrym stanie z pewnego źródła.
http://www.mazdaparts.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID