dodaj stronę
  przejdź na stronęMAR-MOT - Pierścienie tłokowe - Strona główna

pagerank Dodano: 29 02 2012

MAR-MOT - Pierścienie tłokowe - Strona główna
MAR-MOT Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność gospodarczą we Wrześni w roku 1966 jako zakład rzemieślniczy. W początkowych latach funkcjonowania firma wykonywała usługi w zakresie ślusarstwa ogólnego i napraw maszyn rolniczych. Za datą przełomową w ponad 40 letniej działalności firmy należy uznać rok 1982, w którym firma podjęła decyzje o produkcji pierścieni tłokowych na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Decyzja ta wytyczyła kierunek działalności firmy. Ciągły rozwój firmy, systematyczne poszerzanie produkowanego asortymentu, podnoszenie jakości technicznej oferowanych wyrobów sprawiły, że staliśmy się wiarygodnym i uznanym partnerem handlowym na rynku krajowym i zagranicznym. W roku 2005 firma wdrożyła i ustanowiła system zarządzania jakością na zgodność z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001. Niniejszy standard jakości dostarczył firmie solidne podstawy do ciągłego rozwoju i postawił na pierwszym miejscu Klienta a następnie przyporządkował spełnieniu jego wymagań wszystkie obszary funkcjonowania organizacji. Jakość stała się normą zachowań firmy i zaczęła przynosić trwałe korzyści. Korzyści te pozwoliły firmie zwiększyć jej przewagę konkurencyjną na ogromnym rynku światowym i przyczyniły się do wzrostu zaufania wśród Klientów. Obecnie MAR-MOT Sp. z o.o. prowadzi dystrybucję i sprzedaż pierścieni tłokowych na rynku krajowym i zagranicznym. Asortyment oferowanych pierścieni tłokowych jest dostosowany do specyficznych wymagań rynków lokalnych, na których prowadzona jest sprzedaż. Pierścienie tłokowe marki MAR-MOT mają zastosowanie w samochodach osobowych, ciągnikach rolniczych, silnikach przemysłowych, sprężarkach i urządzeniach hydraulicznych. Oferta, która liczy ponad 500 pozycji jest rozszerzana o asortyment wynikający z bieżących potrzeb Klientów na podstawie przedstawionej dokumentacji technicznej lub wzorów.
http://www.mar-mot.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęczęści mazda

pagerank Dodano: 02 05 2012

części mazda
Oferujemy Państwu pełny zakres części i akcesoriów do aut marki mazda. Mazdaparts.pl to zespół osób, które łączy pasja do motoryzacji. O mazdach wiemy wszystko. Posiadamy produkty sygnowane najwyższą jakością producenta pojazdu – oryginalne mazda (OE, OEM) oraz szerokie grono licencjonowanych i homologowanych części zamiennych. Zajmujemy się także w importem aut na zamówienie z Europy Zachodniej – Mazda i inne, tylko w dobrym stanie z pewnego źródła.
http://www.mazdaparts.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęjazda defensywna

pagerank Dodano: 26 06 2012

jazda defensywna
PSM to związek utworzony, aby propagować ideę rozważnej jazdy. Skupia wokół siebie profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, kierowców rajdowych, dziennikarzy sportowych, trenerów, prawników, którzy wspólnie szerzą wiedzę i tworzą standardy edukowania kierowców i zaszczepiania idei odpowiedzialnego użytkowania dróg samochodowych. Stowarzyszenie kooperuje z akademiami szkolenia jazdy m.in. Subaru oraz szkołami doskonalenia jazdy różnych stopni. Oferujemy m.in. doskonalenie jazdy w trudnych warunkach pogodowych, kontrolowane poślizgi, hamowanie biegami przy śliskiej, zimowej nawierzchni. Jeśli pragniesz prowadzić pewniej i bezpieczniej zapraszamy na naszą stronę WWW w celu uzyskania więcej informacji. Znajdziesz na niej wykaz polecanych ośrodków szkolenia kierowców oraz uzyskasz niezbędne informacje o PSM i idei, którą przekazujemy. Zapraszamy do współpracy ośrodki szkoleniowe oraz was, kierowców.
http://psm.info.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHolenderskie

pagerank Dodano: 02 08 2012

Holenderskie
Firma BPSport - okazyjne i atrakcyjne domki holenderskie Warszawa, woj. mazowieckie. W ofercie nowe i używane domki holenderskie, domki angielskie, przyczepy kempingowe. Wysoka jakość - Kliknij i sprawdź, zobacz więcej na naszej stronie. Można u nas zamówić w zasadzie dowolny domek holenderski. Także całoroczne dla osoby niepełnosprawnej. Sprzedaż domków holenderskich - transport domków gratis. Aktualna promocja - Willerby Leven, Willerby Cottage Gold, Abi Hailander, Willerby Villa, Pemberton Avon, Granada, Atlas Lyric. Zapraszamy - domki holenderskie Warszawa woj. mazowieckie
http://www.domkiholenderskie.ehost.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID