Firmy, Biznes, Finanse

-

Ubezpieczenia

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  przejdź na stronęTanie OC

pagerank Dodano: 19 12 2012

Tanie OC
Tanie OC - teraz dużo łatwiej znaleźć firmę, która pomoże nam odnaleźć na prawdę tanie OC dla naszego samochodu, motocykla lub innego pojazdu mechanicznego do którego polisy aktualnie potrzebujemy. Obecnie na polskim rynku działa wiele towarzystw ubezpieczeniowych, które nieustannie ze sobą konkurują. Jest to bardzo dobra tendencja ponieważ tam gdzie jest konkurencja tam najbardziej korzystają klienci. No ale w dzisiejszych czasach nikt nie ma na tyle czasu aby sprawdzać ofertę dla siebie w każdym dostępnym towarzystwie ubezpieczeniowym. Dlatego też bardzo polecamy wizytę w multiagencji ubezpieczeniowej, jest to działalność gospodarcza, której zadaniem jest doradztwo oraz sprzedaż ubezpieczeń wielu firm. Taka opcja jest niezwykle pomocna nie tylko w przypadku samego zakupu ubezpieczenia ale także jeśli chodzi o wszelkie formalności związane z poprzednią umową. Do najczęściej wymaganych dokumentów, które multiagencja załatwia za klienta to wypowiedzenia umów OC oraz powiadomienia o zbyciu pojazdu. Tanie OC to także bardzo porządany produkt przez młodych i niedoświadczonych kierowców, którzy weszli w posiadanie samochodu. Składki dla osób młodych i niedoświadczonych są wybitnie drogie, niejednokrotnie przewyższają wartość posiadanego przez nich pojazdu. Nasz witryna służy zweryfikowanu firm ubezpieczeniowych na danym terenie oraz wskazanie tej,która zasługuje na to aby powierzyć im opiekę nad produktami finansowymi dla nas jakimi niewątpliwie sa ubezpieczenia samochodowe. Gwarantujemy bezstronność pełen profesjonalizm, zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.
http://tanie-oc.pl
 
Więcej informacji o: Tanie OC
hr
  przejdź na stronęUbezpieczenie online - Polisy Direct

pagerank Dodano: 12 02 2013

Ubezpieczenie online - Polisy Direct
Ubezpieczenie online. Ubezpieczenia Zdrowotne, Ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia majątkowe. Serwis Polisy Direct jest dedykowany sprzedaży polis ubezpieczeniowych przez internet, wygodnie, bez wychodzenia z domu.AXA, Allianz, Compensa, Generali, INTER, InterRisk, ING, PZU, SIGNAL IDUNA, UNIQA
http://polisydirect.com
 
Więcej informacji o: Ubezpieczenie online - Polisy Direct
hr
  przejdź na stronęUbezpieczenia OC i AC

pagerank Dodano: 04 03 2013

Ubezpieczenia OC i AC
Każdy z użytkowników samochodu osobowego bądź dostawczego wie jak ważne jest ubezpieczenie OC czy AC. Dlatego nie bez znaczenia jest wybór odpowiedniej firmy w którym to ubezpieczenie wykupimy. Na łamach naszego portalu ubezpieczeniowego zaproponowaliśmy Państwu naszym zdaniem najciekawsze oferty ubezpieczeń pojazdów silnikowych oraz umożliwiliśmy kontakt z agentem w celu zakupu takiej polisy ubezpieczeniowej.
http://www.1ubezpieczenia.pl
 
Więcej informacji o: Ubezpieczenia OC i AC
hr
  przejdź na stronęUbezpieczenia oc

pagerank Dodano: 18 03 2013

Ubezpieczenia oc
Ta witryna jest źródłem wiadomości dotyczących firmy Liberty Direct – jednego z cenionych przedsiębiorstw ubezpieczeniowych w kraju. Ma się szansę na niej zapoznać z bardzo bogatą propozycją firmy, w jakiej oferowane są polisy komunikacyjne, jak OC i AC, oraz ubezpieczenia mieszkaniowe. Dlatego każda osoba ma szansę poczuć się naprawdę nadzwyczaj bezpiecznie. Na stronie podawane są też wiadomości odnoszące się do tego, jak najwygodniej kupić polisę bądź ją odnowić. Ma się możliwość to zrobić na przykład przez Internet oraz telefon. Ponadto na stronie możemy założyć osobiste e-konto, jakie pozwala na wydajne kierowanie swoimi polisami.
https://www.libertydirect.pl
 
Więcej informacji o: Ubezpieczenia oc
hr
XHTML VALID CSS VALID