Gry i Rozrywka

-

Fajerwerki

dodaj stronę
  przejdź na stronęHurtownia fajerwerków

pagerank Dodano: 07 01 2015

Hurtownia fajerwerków
S-PIRO jest firmą, która zajmuje się handlem materiałami pirotechnicznymi. Produkty sprzedawane są zarówno detalicznie oraz hurtowo. Wszystkie oferowane produkty posiadają atesty, które dopuszczają je do sprzedaży na terenie państw Unii Europejskiej. Personel firmy ukończył szkolenie w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia w Zielonce. Organizowane są pokazy fajerwerków i materiałów pirotechnicznych.
http://www.s-piro.pl/
 
Więcej informacji o: Hurtownia fajerwerków
hr
  przejdź na stronęPyro Silesia

pagerank Dodano: 23 06 2016

Pyro Silesia
PYRO Silesia to firma działająca na ryku od 1998 roku – początkowo jako Efekt Chełm. Zajmujemy się organizacją i aranżacją pokazów sztucznych ogni. Bierzemy udział w licznych sylwestrach, festiwalach, festynach miejskich, jubileuszach, weselach, otwarciach obiektów handlowych czy też imprezach masowych. Dysponujemy ponad 15-letnim doświadczeniem oraz unikalnym systemem sterowania pozwalającym na łączeniu wrażeń świetlnych i dźwiękowych. Do tej pory mieliśmy przyjemność organizować ponad 1500 pokazów. Posiadamy ukończone szkolenia oraz koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych.
http://pyrosilesia.pl/
 
Więcej informacji o: Pyro Silesia
hr
  przejdź na stronęFajerwerki

pagerank Dodano: 20 12 2012

Fajerwerki
Polskie Fajerwerki to największa baza wiedzy i informacji na temat fajerwerków i pirotechniki w internecie. U nas zawsze najświeższe relacje i reportaże z pokazów ogni sztucznych oraz festiwali, filmy i zdjęcia. Zapraszamy wszystkich fanów fajerwerków i pirotechniki na naszą stronę oraz na nasze forum dyskusyjne.
http://polskiefajerwerki.net
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID