dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
  przejdź na stronęTru Story | Ciekawostki i humor

pagerank Dodano: 24 07 2012

Tru Story | Ciekawostki i humor
Serwis rozrywkowy - trustory.com.pl, inaczej niż sadistic, kwejk?, demotywatory, czy joe monster, skupia się na prawdziwych ciekawostkach i filmikach, bez przeróbek w photoshopie i bazgrołów, których zalew posiada kwejk. Trustory jest odrobinę podobny do mistrzów i bestów?. Oprócz obrazków i filmików w witrynie trustory? będzie można znaleźć również odnośniki i krótkie wpisy tekstowe.
http://trustory.com.pl/
 
Więcej informacji o: Tru Story | Ciekawostki i humor
hr
  przejdź na stronęŻyczenia Urodzinowe

pagerank Dodano: 14 10 2012

Życzenia Urodzinowe
Przedstawiamy świetny serwis z gotowymi życzeniami urodzinowymi, na stronach serwisu opublikowano setki wzorów życzeń urodzinowych. W celu łatwiejszej nawigacji po portalu życzenia zostały pogrupowane w kategorie. W portalu www.zyczenia-urodzinowe.com znajduje się też wyszukiwarka pozwalająca na łatwe przeszukanie całej bazy życzeń. Oprócz wyszukiwarki znajduje się tu też ankieta oraz ranking najlepiej ocenionych przez odwiedzających życzeń. Portal udostępnia także stronę fanowską w serwisie Facebook, każdy z odwiedzających może polubić serwis www.zyczenia-urodzinowe.com i zostać fanem serwisu.
http://www.zyczenia-urodzinowe.com
 
Więcej informacji o: Życzenia Urodzinowe
hr
  przejdź na stronęOpinie o ubezpieczeniach OC

pagerank Dodano: 14 10 2013

Opinie o ubezpieczeniach OC
Strona została poświęcona tematyce ubezpieczeń komunikacyjnych, a konkretnie opiniom jakie możemy znaleźć na temat poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych w internecie. Autorka bloga na swojej stronie przedstawia tam poglądy klientów ale tylko te przedstawione w najbardziej żartobliwy sposób lub te ukazujące groteskowe sytuacje ich klientów. Jeśli państwo szukają opinii na temat danego ubezpieczyciela to ta właśnie strona jest dla państwa. Gwarantujemy, że będą to opinie wybierane w sposób obiektywny i niebudzący zastrzeżeń.
http://groteski.pl
 
Więcej informacji o: Opinie o ubezpieczeniach OC
hr
  przejdź na stronękawały, myśli, cytaty, demotywatory

pagerank Dodano: 25 03 2016

kawały, myśli, cytaty, demotywatory
e-picfun.pl Centrum rozrywki na wysokim poziomie dbamy o Twój dobry humor, Zapewniamy rozrywkę polakom. Bo śmiech to zdrowie więc nawet się w lekarzy bawimy hehe, Mamy nadzieję że odwiedziny na naszej stronię poprawią Ci humor na resztę dnia, Taki cel przyświecał nam zakładając tą stronę a to właśnie Ty masz wpływ na to jak ona będzie wyglądała. Zapraszamy do uśmiechu.
http://www.e-picfun.pl
 
Więcej informacji o: kawały, myśli, cytaty, demotywatory
hr
XHTML VALID CSS VALID