dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
  przejdź na stronęDowcipy i śmieszne zdjęcia

pagerank Dodano: 03 03 2008

Dowcipy i śmieszne zdjęcia
Za górami, za lasami, za spróchniałym pniem i przerośniętą głową nietrzeźwej żaby, narodziła się idea. Początkowo była beznadziejna, z czasem ewoluowała i.. ostatecznie została wyśmiana. Śmiech ten był tak soczysty, że opluta została cała wieś w której drwal rąbał paznokcie zakonnic w zamian za kościelne świece zmielone z wątróbką. Potem był tylko Grunwald, Monty Python i Wembley. Ludzie zaczęli latać, a kaczki ciamkać. W końcu zapanowała ogólna euforia staczania się do bajora wypełnionego smarkami i glutami jedwabników. Ktoś też splunął na czyjąś szyję. Ktoś inny udławił się szpadlem. A ktoś jeszcze inny zacisnął zęby, potknął się o dywan, rozpadł na kawałki. I tak oto.. nie zrodził się joketown.pl..
http://www.joketown.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęAle Klipy darmowe śmieszne filmiki

pagerank Dodano: 12 08 2008

Ale Klipy  darmowe śmieszne filmiki
Serwis z darmowymi filmami flash. Najciekawsze filmiki video w sieci: śmieszne, szokujące, ciekawe, teledyski, klipy, kreskówki, reportaże, filmy dokumentalne, kabarety, skecze, hip-hop. Wszystkie materiały zobaczysz zupełnie za darmo, wszystkie są starannie selekcjonowane, dlatego nasze filmiki są najbardziej wartościowe.
http://www.aleklipy.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęŻyczenia sms

pagerank Dodano: 28 10 2008

Życzenia sms
Ogromny zbiór, w bazie gotowe smsy i najlepsze teksty sms do przesłania na komórkę. Sms-y gotowe na różne okazje imieninowe, urodzinowe, świąteczne i inne. Odwiedź naszą witrynę dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się na treścią sms. Możesz wybrać życzenie odpoweidnie do sytuacji i wysyłać znajomych i krewnym.
http://www.gotowesmsy.yoyo.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKabaret

pagerank Dodano: 02 01 2009

Kabaret
B&B Audio - organizacja imprez kulturalno-rozrywkowych. Setki koncertów, skecze, kabarety, satyrycy, występy kabaretowe, programy artystyczne. Pracujemy w całej Polsce z największymi gwiazdami sceny z kraju i z zagranicy - Bohdan Smoleń, Jerzy Kryszak, Grupa Rafała Kmity i inne kabarety. B&B Audio - organizacja imprez kulturalno-rozrywkowych. Setki koncertów, skecze, kabarety, satyrycy, występy kabaretowe, programy artystyczne. Pracujemy w całej Polsce z największymi gwiazdami sceny z kraju i z zagranicy - Bohdan Smoleń, Jerzy Kryszak, Grupa Rafała Kmity i inne kabarety.
http://www.polskiekabarety.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID