dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
  przejdź na stronęKabarety

pagerank Dodano: 16 04 2009

Kabarety
Strona Przeglądu Kabaretów PAKA. Informacje o występach grup kabaretowych, eliminacjach, koncertach. Aktualności z życia kabaretów jak również historia Przeglądu Kabaretów PAKA. Na naszych stronach ponadto scenariusze skeczy, galeria zdjęć z występów oraz kolekcja filmów kabaretowych. Tutaj kupisz też bilety na imprezy kabaretowe, książki oraz płyty CD/DVD.
http://www.paka.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKawały

pagerank Dodano: 18 04 2009

Kawały
Kawały, które zostają nadesłane przez użytkowników naszego serwisu i pozwalają poszerzać naszą bazę. Żarty, które bez wątpienia rozśmieszą i rozweselą czytającego. Najlepsze żarty gwarantują szczytowy poziom rozrywki i zabawy. U nas sam możesz oceniać, wzbogacać i komentować różne żarty. Nieszablonowe dowcipy, śmieszne kawały. Najlepsze kawały, dowcipy i śmieszne teksty uporządkowane tematycznie. Świetny humor, najlepsza rozrywka w Internecie. Wchodź i czytaj żarty, których jeszcze nigdy nie słyszałeś!
http://www.kawaly.yoyo.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęDowcipy o blondynkach

pagerank Dodano: 29 05 2009

Dowcipy o blondynkach
Strona dedykowana tylko jednemu typowi dowcipów - dowcipom o blondynkach. Zabawne sytuacje przytrafiające się blondynkom, opowieści o naiwnych i głupich blondynkach. Często aktualizowana kolekcja. Możliwość głosowania na materiały i wyboru najśmieszniejszych dowcipów o blondynkach. Dostępny kanał RSS.
http://www.dowcipyoblondynkach.vcx.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFotki, logiczne gry flash, filmiki

pagerank Dodano: 10 11 2009

Fotki, logiczne gry flash, filmiki
Witaj w serwisie rozrywkowym Hajpa.pl, u nas znajdziesz masę ciekawych filmów i to nie koniecznie śmiesznych, mamy w swoich zbiorach dużo filmów o tematyce artystycznej, motoryzacyjnej czy związanej z różnymi zakątkami świata. Każdy internauta może dodać ciekawe filmiki, które znalazł na Youtube, komentować i oceniać materiały zgromadzone na stronie. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy, znalazłeś coś ciekawego na Youtube? Podziel się tym z innymi internautami. W naszym serwisie znajdują się tylko najlepsze, wyselekcjonowane filmiki. W naszych zbiorach posiadamy również dużo teledysków, muzyka z różnych gatunków pop, r&b, rock, house i inne. Zapraszamy do częstych odwiedzin.
http://www.hajpa.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID