dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
  przejdź na stronędemoty

pagerank Dodano: 30 06 2011

demoty
Demoty-watory.pl to portal, za pomocą któremu mamy możliwość oglądania najciekawszych, najzabawniejszych plakatów z śmiesznymi podpisami, cytatami wymyślonych przez naszych użytkowników. Nasza strona, pozwala użytkownikom, dodawać demotywatory, czyli zdjęcia z krótkimi cytatami. Jest możliwość oprócz demotywatorów z obrazkami również dodać demotywatory video oraz demotywator z kawałem. Zarejestrowani goście mają możliwość oddania głosu, czy dany demotywator podoba im się, czy też nie. Masz możliwość podzielić się, ze swoimi przyjaciółmi, poprzez umieszczenie linku, lub obrazka na stronie facebooka. Zobacz najlepsze, oraz najśmieszniejsze kawały z podpisami. Korzystanie ze strony jest darmowe! Wbijaj do nas!
http://demoty-watory.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOpisy GG

pagerank Dodano: 20 08 2011

Opisy GG
Serwis kierowany do młodych osób, poszukujących wyjątkowych i unikalnych statusów do komunikatorów internetowych takich jak GG, Tlen, NK. Różnorodne kategorie tematyczne zapewniają opisy, pośród których prawie każdy znajdzie coś dla siebie. Opisy miłosne, o rozterkach życiowych, śmieszne, walentynkowe, świąteczne... to zaledwie część tego, co można wyszukać w naszym portalu. Zachęcamy do poznania serwisu, gwarantujemy że każdy znajdzie w nim coś w sam raz dla siebie.
http://www.opisynagg.net/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHoomor - Best humor

pagerank Dodano: 08 06 2012

Hoomor - Best humor
Dobre dowcipy od kiedy tylko cywilizacja istnieje towarzyszą nam codziennie. Już w bardzo odległych czasach opowiadano sobie zmyślone, lub też częściowo zmyślone opowieści, których jedynym zadaniem było rozbawienie rozmówcy. Dzisiaj również dobry dowcip ubawi każdego. Mało jest ludzi, którzy nie lubią tej formy rozrywki i wspólnej zabawy, na przykład przy kolacji ze znajomymi, lub też spotykając się w swoim gronie w wolnych chwilach przy okazji meczu piłkarskiego. Dobry humor od zawsze jest w cenie, a Ci, którzy go potrafią w fajny sposób opowiedzieć od zawsze są uważani za mistrzów rozbawiania towarzystwa. Zdecydowanie właśnie dlatego tak bardzo popularne są strony w Internecie, w których humoru takiego jak dowcipy znajdziemy mnóstwo. Zdecydowanie humor w postaci dowcipów tekstowych do dzisiaj jest jednym z ciekawszych zajęć wielu ludzi. Dobra gra słowem zawsze rozbawiała całe towarzystwo, a wiele kawałów jest zapamiętywanych przez lata i podawanych dalej. Sam również nieraz z pewnością usłyszałeś dobry dowcip. Dlatego warto zawsze być z nimi na czasie.
http://www.hoomor.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęHumor

pagerank Dodano: 08 06 2012

Humor
Strona z humorem, która pozwala wrzucać śmieszne fotki, filmiki z sieci, autorskie opowiadania, życzenia i wierszyki, a także kawały. Masz możliwość oceniać i komentować materiały, ponadto komunikować się z innymi użytkownikami strony. Przeszukujemy codziennie wiadomości w poszukiwaniu najzabawniejszych newsów. Mamy dużą bazę śmiesznych zdjęć, kawałów i filmików wideo. Materiały starannie posortowane, uporządkowane w odpowiednich kategoriach, uproszczona nawigacja sprawia, że przeglądanie staje się szybki i przyjemne. Codziennie nowe materiały, zapewniamy humor na najwyższym poziomie!
http://lol24.com/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID