dodaj stronę
Strona: 1 2
  przejdź na stronęKartki

pagerank Dodano: 13 10 2006

Kartki
Serwis 100lat.pl to najbardziej popularny polski serwis z e-kartkami. W ofercie serwisu 100lat.pl znajdują się e-kartki płatne oraz darmowe. Oprócz kartek wirtualnych oferujemy kartki drukowane, czyli tradycyjne pocztówki, których wydruk i wysyłkę można zlecić na naszych stronach.
http://www.100lat.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronę Kartki elektroniczne KARTECZKI.COM

pagerank Dodano: 06 11 2006

 Kartki elektroniczne KARTECZKI.COM
Kartki elektroniczne w serwisie Karteczki.com - jedyne elektroniczne kartki internetowe które można samodzielnie rysować! W serwisie dostępnych kilkadziesiąt tysięcy kartek internetowych na każdą okazję. Jeżeli nie znajdziesz kartki, która Tobie odpowiada - nic prostszego - narysuj ją sam!
http://karteczki.com/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęE-Kartki - darmowe, na każdą okazję

pagerank Dodano: 27 05 2008

E-Kartki - darmowe, na każdą okazję
Ekartki, e-kartki, kartki elektroniczne, pocztówki internetowe. Darmowe ekartki, kartki z życzeniami na wszystkie okazje: urodziny, imieniny, święta, Wielkanoc, Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Matki, Dzien Ojca, Dzień Dziecka. Pozdrowienia, podziękowania, gratulacje, wyznania! Życzenia dla wszystkich!
http://ekartki.atcplanet.com/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęAlekartki - Kartki i życzenia na każdą okazję

pagerank Dodano: 04 01 2009

Alekartki - Kartki i życzenia na każdą okazję
Wirtualne e-kartki i życzenienia na każdą okazję:życzenia, świąteczne, urodzinowe, walentynkowe, gratulacje, zaproszenia... Wyślij e-kartkę! Pamiętaj o znajomych ! Z nami juz nigdy nie zapomnisz o urodzinach czy imieninach...Zaloguj sie a MY będziemy pamiętać o twoich znajomych za Ciebie !
http://alekartki.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID