Gry i Rozrywka

-

Konkursy

dodaj stronę
  przejdź na stronęKonkursy internetowe

pagerank Dodano: 31 01 2011

Konkursy internetowe
Konkursy internetowe sprawdzone i przetestowane, dostępne na polskim rynku rozrywkowym do których zachęcamy w uczestnictwie. Konkursy internetowe zawarte w formie czytelnych opisów i zrozumiałych zasad zachęcą Cię z pewnością do udziału w nich w zamian za możliwość wygrania wartościowych nagród. Wiele kategorii tematycznych w tym nowości, najbardziej popularne i te w których możesz tworzyć własną siatkę w zamian za profity. Nasze e konkursy zawsze na czasie. Czy jest jakiś konkus internetowy o którym nie wiemy, podziel się z nami.
http://www.e.konkursy.lap.pl/
 
Więcej informacji o: Konkursy internetowe
hr
  przejdź na stronęKonkurs

pagerank Dodano: 04 06 2012

Konkurs
Konkursinfo to baza aktualnych konkursów sms. Strona posiada kilka kategorii tj, konkursy na facebook, konkursy fotograficzne, konkursy sms, konkursy telewizyjne. Na stronie znajdziesz wiele cennych informacji jak zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody. W puli nagród organizatorzy przygotowali min samochody, telewizory, wycieczki, gotówkę, Ipody,Tabletyitp. Pamiętaj jednak, aby przed przystąpieniem do jakiegokolwiek konkursu zapoznać się z regulaminem. Są tam zawarte wszelkie informacje na temt zasad prowadzenia konkursu, rodzaj nagród, opisane zadanie które należy wykonać. Znajdziesz też informacje kto jest organizatorem konkursu, ponieważ w przypadku reklamacji musisz wiedzieć do kogo należy się zwrócić. Na stronie konkursinfo.pl opisujemy w kilku słowach dany konkurs. Po szczegółowe informacje odsyłamy na strony organizatorów konkursów. Jak zauważyłeś konkursy można podzielić na te losowe i sprawnościowe. Wygraj więc w konkurach na czas, opisowych, loteriach, na facebooku. Znajdziesz również informacje o konkursach telewizyjnych i radiowych. Sprawdzamy takie strony jak RMF FM,Lotto, Polsat. Odwiedź nas, wybierz coś dla Siebie i wygrajkonkurs sms. Życzymy wielu wygranych.
http://konkursinfo.pl/
 
Więcej informacji o: Konkurs
hr
  przejdź na stronęKonkursy

pagerank Dodano: 01 10 2007

Konkursy
Lubisz konkursy internetowe? Konkursy SMS? Konkursy z nagrodami? Pasjonuje Cię rywalizacja z najlepszymi w sieci? Platforma promocyjna Promosfera.pl jest stworzona dla Ciebie. Tylko tutaj znajdziesz zawsze aktualne informacje jakie są najnowsze konkursy w internecie. Wejdź i sprawdź co możesz wygrać w najnowszych konkursach.
http://www.promosfera.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID