dodaj stronę
Strona: 1 2
  przejdź na stronęmmorpg.net.pl

pagerank Dodano: 29 01 2015

mmorpg.net.pl
Portal gier mmo został założony w roku 2010. Na stronie znajdziemy dział newsów w którym każdego dnia opisywane są ciekawe wydarzenia, nowe wydania gier lub serwerów. W portalu znajduje się duża baza gier mmo z podziałem na kategorie tematyczne: mmorpg, gry mmo symulacyjne i strzelanki, gry strategiczne oraz gry na prezglądarkę.
http://www.mmorpg.net.pl
 
Więcej informacji o: mmorpg.net.pl
hr
  przejdź na stronęStrefaRPG.pl - Twój Wortal Fantasy

pagerank Dodano: 26 05 2007

StrefaRPG.pl - Twój Wortal Fantasy
Strona traktuje o grach cRPG, RPG, MMoRPG, strategiach, karciankach, a także szeroko pojętej fantastyce. Znajdziesz tutaj informacje o takich tytułach jak Gothic, Morrowind, Oblivion, Fallout, Baldur's Gate, Dark Messiah, World of Warcraft, Wiedźmin, Tibia, Warhammer, Neuroshima, a także wielu innych. Ogromne forum stanowiące znakomite uzupełnienie treści strony, dział download z wieloma plikami do pobrania i ogromna galeria screenów, artów i tapet. Znajdziesz tutaj także Wideoteką, agregator trailerów i innych filmów związanych z tematyką Strefy RPG. Zapraszamy!
http://www.strefarpg.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęGry RPG

pagerank Dodano: 17 05 2009

Gry RPG
W portalu mmocentrum koncentrujemy się głównie na grach RPG online - tzw. gry mmorpg. W portalu znaleźć można mnóstwo informacji, ciekawych artykułów oraz jest możliwość poznania innych graczy. W naszej bazie jest ponad 40 opisów gier mmo, z podziałem na na gry RPG, FPS oraz RTS. Codziennie dochodzi przynajmniej jeden opis kolejnej gry. Skupiamy się głównie na nowych grach niż na klasykach z szczególnym naciskiem na gry darmowe. Serdecznie zapraszamy do poznania naszego portalu o grach mmo.
http://www.mmocentrum.com/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęDiablo 3

pagerank Dodano: 24 06 2009

Diablo 3
Serdecznie zapraszamy do jednego z większych portali skupiających społeczność graczy Diablo. Gra, która zostanie wydana prawdopodobnie na koniec roku 2009 przyciąga wielu ludzi do tego portalu. Na stronie znaleźć można wiele artykułów o grze, jej produkcji oraz opisów każdej z postaci występującej w Diablo 3. Na stronie głównej są newsy, z których dowiesz się o dacie premiery Diablo czy jej wymagań sprzętowych. Zostało również otwarte forum dyskusyjne, w którym zachęcam do aktywnego uczestnictwa.
http://www.diablo3.biz.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID