Gry i Rozrywka

-

Serwis społecznościowy

dodaj stronę
  przejdź na stronęgwiazdy

pagerank Dodano: 27 06 2009

gwiazdy
Posiadasz swojego idola? Podziwiasz gwiazdy muzyki, modelingu, filmu czy sportu? Poszukujesz teksty piosenek? Chcesz wstąpić do fanklubu i poznać innych interesujących fanów? Otoidol.pl - miejsce pełne gwiazd, tutaj poznasz bliżej sylwetki najsławniejszych celebrities, a także grono ciekawych ludzi, którzy podobnie jak ty zauroczyli się tym samym człowiekiem, który w waszych oczach zyskał status gwiazdy. Odwiedź nas.
http://otoidol.pl/
 
Więcej informacji o: gwiazdy
hr
  przejdź na stronęWybierzHobby.pl - wszystko o hobby

pagerank Dodano: 28 01 2012

WybierzHobby.pl - wszystko o hobby
WybierzHobby.pl to portal społecznościowy o szerokiej tematyce związanej z hobby. Portal podzielony jest na szereg kategorii tematycznych, w których znajdują się m.in: taniec, sporty, rękodzieło, malarstwo, fotografia, rozrywka, hodowle zwierząt oraz inne przeróżne rodzaje hobby. Na naszym portalu znajdziesz wszystko, co jest ci potrzebne do rozwijania swoich pasji. ARTYKUŁY i SŁOWNIK – które pomogą ci poszerzać wiedzę. WYDARZENIA – na których warto być, które warto zobaczyć i których nie chciałbyś przegapić. FORUM HOBBYSTYCZNE - gdzie możesz poznać ciekawych ludzi, uzyskać pomoc lub podzielić się doświadczeniem. BLOGI – dzięki którym możesz zarażać swoimi pasjami innych oraz prezentować zdobyte umiejętności. BAZA FIRM HOBBYSTYCZNYCH – która w prosty i szybki sposób pozwoli Ci odnaleźć interesujące warsztaty, kursy, zajęcia oraz sklepy z niezbędnymi akcesoriami i wyposażeniem. Uruchomiliśmy również program lojalnościowy ŁAP BAKCYLA dla naszych użytkowników, w którym najaktywniejsi otrzymują nagrody. Wejdź, zobacz i twórz ten portal razem z nami!
http://www.wybierzhobby.pl/
 
Więcej informacji o: WybierzHobby.pl - wszystko o hobby
hr
  przejdź na stronę Kaprysek.pl - plotki, gwiazdy, skandal.

pagerank Dodano: 24 04 2009

 Kaprysek.pl - plotki, gwiazdy, skandal.
Kaprysek.pl - plotki, gwiazdy, skandal, wszystko czego oczekujesz od serwisu plotkarskiego zapewnia ci Kaprysek, jest to niezbędne źródło informacji dla ciebie odnośnie gwiazd. Gwarantujemy, że jeśli jakąś gwiazda będzie brała udział w skandalu my cię o tym poinformujemy, będziesz wiedział wszystko pierwszy.
http://www.kaprysek.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęJakLeci.pl - Portal społecznościowy

pagerank Dodano: 26 06 2009

JakLeci.pl - Portal społecznościowy
Portal poświęcony społecznościom lokalnym, skupiającym ludzi wokół ich miasta, dzielnicy i osiedla. Pierwszy polski portal z wbudowanym komunikatorem. Duże forum dyskusyjne, wielka baza imprez w całej Polsce. Portal posiada także wiele innych, ciekawych możliwości, których nie znajdziesz na żadnym innym portalu. Wejdź i poszukaj znajomych i sąsiadów.
http://jakleci.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID