Jak poprawić skuteczność

Przy dodawaniu strony jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość i moc przekazywaną dla twojej strony są zastosowane w opisie słowa. W tym wypadku każde z nich jest na wagę złota.

Tytuł

Tytuł powinien zawierać jak najmniej słów dla zachowania swojej mocy. Zakładając, że chcesz dodać stronę inny katalog stron. Proponujemy poniższe rozwiązanie.
Super Dobry Zielono Czerwony Katalog - zły opis
Katalog Stron - dobry opis

Opis

Opis strony jest równie ważny jak tytuł. Powinien odpowiadać zawartości strony i zawierać frazy pokrewne z jej zawartością. Musi być on też przyjazny dla użytkownika, a nie tylko dla robotów wyszukiwarek. Katalog Boost Directory wymaga opisu składającego się, co najmniej z 250 znaków. Wpływa to pozytywnie na wartość strony, z linkiem, co przekłada się bezpośrednio na jego moc.

Jak osiągnąć więcej?

Katalog Boost Directory pozwala też na wybór pakietu Premium. Zyskujesz dzięki temu dodatkową możliwość promocji swoich stron. Tworzona jest osobna podstrona, na której prezentowana jest tylko i wyłącznie twoja strona. Informacja o niej jest wysyłana w ciągu 24 godzin do Google Sitemaps. Stronę tą możesz intensywnie linkować co zapewni w przyszłości wzrost jest wartości dla wyszukiwarek. Jednocześnie cała moc przekazywana jest tylko dla twojej strony. Dodatkowo otrzymujesz 45 dni wyświetlania twojego wpisu na stronie głównej i stronie kategorii. Zyskujesz także pewność, że strona, przez co najmniej 24 miesiące pozostanie w katalogu!

XHTML VALID CSS VALID