dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4
  przejdź na stronęMambowe strony dla dzieci

pagerank Dodano: 23 08 2007

Mambowe strony dla dzieci
Klub Mamba to najlepsze strony dla dzieci. Znajdziesz tu darmowe gry i zabawy, konkursy, zagadki, gadżety komputerowe i szkolne. Wszystko dla dzieci. Kolorowo, zabawowo i radośnie - gry i zabawy dla dzieci w Klubie Mamby to pysznie spędzony czas. Klub Mamba to najlepsze strony dla dzieci i pysznie spędzony czas. Konkursy, nagrody, zagadki, puzzle, gadżety, darmowe gry i zabawy dla dzieci.
http://www.mamba-klub.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęGry

pagerank Dodano: 16 12 2009

Gry
Na Przerwie.pl oraz po szkole to codzienne nowe gry online dla każdego dziecka. Nasi programiści przygotowali wyjątkowe gry dla dziewczynek oraz dla chłopców podzielone na kategorie tematyczne oraz wiekowe. Posiadamy gry logiczne, ubieranki, gry dla dziewczyn, gry dla dzieci, mahjong, kulki, zuma i wiele innych, które pozwolą Ci zażegnać nudę na przerwie i po szkole. Ale oczywiście nie tylko walka z nudą jest priorytetem naszych gier. Mają one również pełnić rolę luźnego nauczyciela. Nasze gry edukacyjne z pewnością spodobają się uczniom. Dzięki nim będą mogli zdobywać wiedzę w przyjemny sposób. Gry online takie jak nasze powinny być nowoczesną metodą edukacyjną, powinno się je wprowadzać nawet w szkołach, wtedy poziom wykształcenia w naszym kraju z pewnością byłby większy. Ucz się dzięki naszym grom online.
http://www.naprzerwie.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęThe Company | Amiga EXE Games | Gry

pagerank Dodano: 11 07 2011

The Company | Amiga EXE Games | Gry
Amiga. Commodore Amiga. Czy jest ktoś, kto chociaż raz nie słyszał o historii tego komputera? Minęły lata - dzisiaj dominują komputery klasy PC, MAC, Playstation i inne maszynki do grania. Amiga wydaje się zapomniana - ale czy na pewno? Jeśli chciałbyś poczuć smak starych gier - wejdź na TheCompany i bez emulatora zagraj w jedną z ponad 200 gier na Amigę na swoim PC. Gdy masz jakiś problem lub po prostu chcesz pogadać zajrzyj również na forum, na którym spotkasz grono amigowców. Strzeż się jednak - niektórzy są uzależnieni już i mogą chcieć i Ciebie wciągnąć w ten zgubny nałóg ;)
http://thecompany.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęR1ng gry online,gry logiczne,gry na pieniądze

pagerank Dodano: 20 09 2011

R1ng gry online,gry logiczne,gry na pieniądze
R1ng jest bezkonkurencyjnym serwisem dla ludzi,którzy szukają wirtualnej rozrywki.Rozpatrując wiele kluczowych czynników, można nawet powiedzieć, że R1NG znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o darmowe gry online jak i gry na pieniądze. Wiadomo,przecież, że kasa jest bardzo istotna w życiu, bo tylko ona, a właściwie dobra jej inwestycja daje prawdziwą radość. Często jednak gry na kasę nie satysfakcjonują aż tak bardzo jak teleturnieje, w których można zabłysnąć wiedzą ogólną. Można w ten sposób zapewnić sobie nieograniczoną rozrywkę, poznać różne darmowe gry online. Pośród walecznych współzawodników na r1ngu wielu zmierza się w kategorii gry logiczne, czy jakże trudne, ale wciągające gry zręcznościowe. Ich walorem jest to, że potrafią one całkowicie oderwać człowieka od szarej, otaczającej rzeczywistości i choć na chwilę zapomnieć o problemach. Jeśli szukasz rozrywki w kwestii gry darmowe lub gry online, uruchom r1ng i zainwestuj swój czas w naprawdę wyczerpujący pojedynek. Zobaczysz, że właściwie już pierwsze kilka minut pozwoli poczuć Ci się jak prawdziwy biznesmen, który poświęca swoje pieniądze na pewne cele, bądź jak naukowiec ciągle dążący do odkrycia naukowej prawdy.
http://www.r1ng.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID