dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7
  przejdź na stronęKurs Turbo Pascala - Programuj w Pa

pagerank Dodano: 03 02 2009

Kurs Turbo Pascala - Programuj w Pa
Programy i Spolszczenia. Programy: eMule, BearShare, Nero, WinAmp, KaZaA, AllPlayer, FireFox, Gadu-Gadu, WinRar, FlashGet oraz Gry, Antywirusy, Sterowniki i Kodeki, Legalne programy, Gimp 2.0, Programy użytkowe, Darmowe programy, Legalne programy, Darmowy download, Programy, Download darmowy, Programowanie w TurboPascalu, programuj w pascalu, kurs pascala, kurs turbo pascala
http://www.mprogramy.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęinfokioski

pagerank Dodano: 16 04 2009

infokioski
Co to jest? Infokioski to mocne komputery multimedialne, które - jak automat z napojami - za pieniądze (lub za darmo - w zależności od wybranej opcji) serwują Internet Twoim klientom. Kioski multimedialne umożliwiają między innymi dostęp do informacji i rozrywki w Sieci, łatwe korzystanie z poczty elektronicznej, a także pozwalają na rozmowy przez komunikatory internetowe.
http://www.intelweb.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęsklep internetowy x-kom.pl – laptop

pagerank Dodano: 08 05 2009

sklep internetowy x-kom.pl – laptop
Sklep internetowy X-KOM.PL. Polecamy najlepsze komputery i laptopy w najniższych cenach. Posiadamy filie w miastach : Częstochowa, Tarnowskie Góry, Kraków.Sklep internetowy X-KOM.PL specjalizuje się w sprzedaży komputerów stacjonarnych, laptopów, oprogramowania oraz wszystkich pozostałych produktów renomowanych producentów sprzętu komputerowego.Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą branży komputerowej, z ugruntowaną pozycją na rynku. Działamy od 2002r.
http://x-kom.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęRozwiązania it

pagerank Dodano: 11 05 2011

Rozwiązania it
ATM Systemy Informatyczne S.A. to firma zajmująca się integracją systemów teleinformatycznych, oferująca swoje usługi między innymi klientom z sektora administracji publicznej, telekomunikacji oraz bankowego i finansowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy oraz dobrze wykształconej kadrze pracowników, ATM cieszy się wieloma sukcesami w zakresie rozwiązań teleinformatycznych. Firma świadczy również usługi cloud services, outsourcingowe, jak również oferuje wykonanie prac związanych z opracowaniem, budową i wdrożeniem Planów Ciągłości Działania (Business Continuity Plan - BCP). Na stronie internetowej Spółki znaleźć można wszelkie niezbędne informacje dotyczące między innymi działalności firmy oraz organizowanych szkoleń.
http://www.atm-si.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID