Komputery i Internet

-

Tworzenie stron

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  przejdź na stronęProjektowanie i tworzenie stron www ( Poznań )

pagerank Dodano: 30 08 2008

Projektowanie i tworzenie stron www ( Poznań )
Tworzymy nowoczesne oraz funkcjonalne strony www oraz serwisy internetowe w oparciu o najnowsze technologie. Zadowolenie klienta jest dla nas rzeczą najważniejszą. Dlatego zawsze działamy dla Waszego dobra i dajemy gwarancję jakości naszych usług. Nasi specjaliści opracują za darmo idealną ofertę strony internetowej dla Ciebie i Twojej firmy. Ciężko pracujemy na Twój sukces !
http://www.asticstudio.pl/
 
Więcej informacji o: Projektowanie i tworzenie stron www ( Poznań )
hr
  przejdź na stronęInformative Group

pagerank Dodano: 27 10 2008

Informative Group
Aplikacje dedykowane, tworzenie stron www, sklepy internetowe, optymalizacja stron www, badanie zachowania użytkowników. Informative jest marką wyodrębnioną z Informative Group specjalizującą się w projektowaniu, diagnostyce, optymalizacji i wdrażaniu narzędzi informatycznych. Odpowiednio zaprojektowane i zaimplementowane w struktury organizacji narzędzia informatyczne w dużym stopniu usprawniają procesy wymiany informacji, obiegu dokumentacji, utrzymują porządek danych, pomagają w analizie i raportowaniu, wspierają pracę grupową oraz zarządzanie relacjami z partnerami biznesowymi/klientami. Innowacyjność Innowacyjność jest jednym z podstawowych elementów przewagi konkurencyjnej. Jako dostawcy rozwiązań dbamy, aby wszystkie użyteczne nowości były na czas wdrażane do już funkcjonujących aplikacji. Stosowane przez nas technologie i praktyki umożliwiają szybkie i precyzyjne modelowanie systemów, pozwalając na ograniczenie kosztów oraz czasu wdrożenia. Niezawodność Gwarantujemy niezawodność wdrażanych przez nas rozwiązań, dlatego każda aplikacjia jest wielokrotnie testowana przed jej udostępnieniem. Pracujemy w oparciu o autorskie rozwiązania tworzone w najbardziej rozwojowych środowiskach programistycznych, które ciągle udoskonalane pozwalają na budowę skalowalnych i modularnych rozwiązań. Funkcjonalność Wymagania jakie ma spełniać aplikacja, opracowywane są w oparciu o analizę potrzeb. Przekłada się to bezpośrednio na opracowanie odpowiedniej funkcjonalności. Za cel stawiamy sobie optymalizację procesów biznesowych klienta.
http://informative.pl/
 
Więcej informacji o: Informative Group
hr
  przejdź na stronęCreato - Witryny internetowe

pagerank Dodano: 08 01 2009

Creato - Witryny internetowe
Nowoczesne witryny internetowe, identyfikacja wizualna, materiały reklamowe. Skuteczne rozwiązania dla Twojej firmy. Projektowanie to nasza pasja i dlatego nasz zespół zbudowaliśmy z ludzi, którzy kochają tworzyć. Takie podejście to kluczowy element do tworzenia skutecznych i oryginalnych rozwiązań.Nasze prace są efektem połączenia sił specjalistów różnych dziedzin informatyki i marketingu. Dzięki temu tworzymy projekty, które nie tylko istnieją i ładnie wyglądają, ale przede wszystkim realizują Twoje cele.Wiemy, że masz jakieś cele i chcesz czegoś, co Ci pomoże w ich realizacji. Wiele firm potrafi coś stworzyć... tylko ile z nich, zamiast "otrzepać ręce po robocie" dopilnuje, by oczekiwane efekty faktycznie się pojawiły? Dołożymy starań, byś widział konkretne efekty i czuł satysfakcję z tego, co od nas otrzymasz.
http://www.creato.pl/
 
Więcej informacji o: Creato - Witryny internetowe
hr
  przejdź na stronęWebartico - projektowanie stron internetowych

pagerank Dodano: 05 05 2009

Webartico - projektowanie stron internetowych
Webartico - internetowe portfolio zawierające ofertę dotyczącą projektowania i tworzenia stron internetowych a także wszelkiego rodzaju grafik użytkowych. Oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Profesjonalne i funkcjonalne projekty stron internetowych, dostosowane do oczekiwać klienta, zgodne ze standardami W3C, w przystępnych cenach.
http://www.webartico.pl/
 
Więcej informacji o: Webartico - projektowanie stron internetowych
hr
XHTML VALID CSS VALID