Komputery i Internet

-

Tworzenie stron

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  przejdź na stronęProjektowanie stron internetowych

pagerank Dodano: 29 12 2008

Projektowanie stron internetowych
Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą działalnością reklamową. Dokłądnie zajmujemy się reklamą począwszy od druku i poligrafii po przez copywriting i porjektowanie stron internetowych do identyfikacji wizualnej. Nasze projekty są nowoczesne i kreatywne, przez co nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych usług.
http://www.slyks.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęProjektowanie stron

pagerank Dodano: 28 01 2009

Projektowanie stron
Tworzymy strony www oryginalne i nowoczesne. Projektujemy specjalnie dla Ciebie. Profesjonalnie przygotowana strona internetowa to wizytówka Twojej firmy. Nie projektujemy stron internetowych szablonowych. Będziesz się wyróżniał wśród innych witryn. Zapraszamy do współpracy firmy z całego regionu i nw tylko. Doradzamy, promujemy. Z nami bedziesz najlepszy. Inwestycje poniesione na stronę www szybko się zwrócą. Na początek wykonujemy analizę oraz badamy poczynania kon kurencji, aby zaprojektować odpowiedni plan właśnie dla Ciebie.
http://www.atkom.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęProjektowanie sklepów Internetowych

pagerank Dodano: 20 02 2009

Projektowanie sklepów Internetowych
W Unii ludzie kupują coraz więcej produktów przez Internet. Ilość pieniędzy wydanych tylko w Polsce na zakupy przez Internet w 2008 roku wynosi około 12 miliardów złotych. Nawet pomimo światowego kryzysu, który rozpoczął się pod koniec 2008 roku, zyski w sklepach internetowych znacznie wzrosły. A to jest dopiero początek sprzedawania w polskim Internecie - w porównaniu z bardziej rozwiniętymi państwami jesteśmy daleko w tyle. Ze względu na to, że w zasadzie nie ma przeciwwskazań co do sprzedawanych przedmiotów (prócz przedmiotów ustawowo zakazanych lub z ograniczonymi możliwościami sprzedaży), przedstawiciele każdej gałęzi handlu mogą założyć sklep internetowy. Taki sklep internetowy staje się darmowym pracownikiem, ponieważ pracuje całą dobę, pokazuje produkty, zbiera zamówienia, jest widziany na całym świecie w przeciwieństwie do sklepów tradycyjnych, które mają zasięg głównie lokalny. Zyski przedsiębiorstwa wzrastają, koszty są na niewysokim poziomie, wzrasta liczba zamówień i postrzeganie firmy. Liczba firm i platform, które pomagają w założeniu sklepu internetowego jest coraz większa, przez co uruchomienie sprzedaży przez internet jest coraz bardziej proste. Można zakupić gotową platformę do sprzedaży, na przykład sklep firmy Shoper lub Sote (oba sklepy mają różne możliwości i najlepiej dobrać sobie sklep dostosowany do własnych potrzeb). Obie te platformy pozwalają na wdrożenie dobrego projektu wyglądu, zoptymalizowanego na maksymalną sprzedaż (w tym pomagamy, zobacz naszą ofertę na sklepy internetowe). A dzięki utrzymaniu wysokich standardów obsługi Internautów robiących w sklepie zakupy oraz wysoką jakość sprzedawanych produktów, zyskać można stałych odbiorców, którzy często będą wracać do strony internetowej i polecać sklep swoim znajomym. Uruchom własny sklep internetowy, aby uczynić kolejny krok w rozwoju swojej firmy poprzez pokazanie swojego asortymentu klientom z całego kraju.
http://www.laboratoriumsztuki.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęStrony internetowe Wrocław

pagerank Dodano: 11 03 2009

Strony internetowe Wrocław
Projektowanie i tworzenie stron www i sklepów internetowych. Profesjonalne rozwiązania. Agencja interaktywna zajmująca się projektowaniem i tworzeniem stron i sklepów internetowych. Strony www dla firm. Profesjonalne rozwiązania internetowe. Wrocław i okolice: strony www Wrocław, strony internetowe Wrocław, sklepy internetowe, tworzenie sklepów internetowych
http://red.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID