Komputery i Internet

-

Tworzenie stron

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  przejdź na stronęstrony internetowe Studio Fabryka

pagerank Dodano: 25 05 2009

strony internetowe Studio Fabryka
Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, portali, systemów CMS, sklepów online oraz dedykowanych rozwiązań dla branż. O naszym profesjonalizmie świadczy nie tylko kilkaset wykonanych i wciąż działających stron www, ale również wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą studia. Zaglądając do portfolio na naszej stronie internetowej zobaczysz kilkaset projektów różnej wielkości poczynając od stron-wizytówek, przez typowe firmowe strony www, po portale, wortale, skomplikowane systemy (np. dla branży hotelowej), systemy zarządzania treścią (stosujemy autorski system cms, ale na życzenie osadzamy projekt na znanych systemach open source - joomla, drupal, etc). Zupełnie oddzielnie polecamy sklepy online, które tworzymy na systemie SOTE lub znanych systemach na licencji gnu/gpl zawsze dbając o bezpieczeństwo danych. Poboczną ale przydatną nowym firmom na rynku usługą studia jest poligrafia: foldery i ulotki, teczki ofertowe, wizytówki, plakaty. Jesteśmy w stanie zaprojektować również logotyp, czy kompletny system identyfikacji wizualnej. Zapraszamy do firmy z wieloletnią praktyką i wciąż niegasnącą pasją!
http://fabryka.net.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęStrony Internetowe

pagerank Dodano: 29 05 2009

Strony Internetowe
Iviz.pl jest Firmą, dzięki której Twoja działalność zaistnieje w krajowym i światowym Internecie! Strona internetowa Twojej firmy to idealny sposób na zdobycie nowych klientów, nie tylko na rynku krajowym! W dobie komputeryzacji i powszechnego dostępu do Internetu pierwszy kontakt klienta z firmą odbywa się poprzez strony internetowe. Nawet, w przypadku znalezienia informacji o firmie w gazecie lub ulotce większość klientów dodatkowo przeszukuje internet by potwierdzić wiarygodność firmy bądź zapoznać się ze szczegółową ofertą. Nie czekaj, zamów stronę internetową swojej firmy już dziś! W pakiecie, poza stroną internetową, otrzymujesz gratis miejsce hostingowe na naszych serwerach, oraz firmową skrzynkę pocztową. Nie czekaj, zamów stronę internetową swojej firmy już dziś! Prawidłowo stworzona strona internetowa to maszyna, która pozwoli szybciej i precyzyjniej dotrzeć z ofertą do klientów, a prosta i przystępna grafika nie pozwoli zgubić się na stronie. Iviz.pl ma bogatą ofertę która zawiera: tworzenie stron internetowych, wizytówki internetowe, hosting i inne. Strona internetowa to jeden z najważniejszych elementów wizerunku firmy na rynku.
http://www.iviz.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęe-projekt tworzenie stron www

pagerank Dodano: 14 06 2009

e-projekt tworzenie stron www
Jesteśmy grupą ludzi dla których wirtualny świat - Internet jest równie ważny co świat nas otaczający. Znane są nam reguły, trendy i normy obowiązujące w sieci. Naszym klientom oferujemy rozwiązania, które nie tylko spełniają aktualne wymagania stawiane serwisom internetowym (xhtml, projektowanie w CSS bez użycia tabel), ale i pozwalają na dalszy rozwój witryny tak aby odpowiadała światowym normom. Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im informacji. Internet to przyszłość, a my Cię w nią zabierzemy !
http://www.e-projekt.net.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęRedfenix - Agencja Reklamowa - Projektowanie stron

pagerank Dodano: 17 07 2009

Redfenix - Agencja Reklamowa - Projektowanie stron
Projektowaniem stron www zajmujemy się od dawna. Jesteśmy młodym zespołem którego pasją jest informatyka i grafika. Jestemy agencja reklamową typu full service. Żaden projekt nie jest dla nas za trudny bądź zbyt wymagający. Nasza siedziba miejsci się w krakowie. Napisz do nas lub zadzwoń by dowiedzieć się szczegółów. Nie wstydź się, ktoś musi zrobić peirwszy krok :)
http://redfenix.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID