Komputery i Internet

-

Tworzenie stron

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  przejdź na stronęJak zrobic strone internetowa

pagerank Dodano: 22 04 2010

Jak zrobic strone internetowa
Przed wyborem swojej strony zawsze się zastanawiamy nad czym czy zlecić tą pracę firmie, bądź studentom co z natury wychodzi taniej. Chciałbym pokazać jak możemy zrobić tanimi kosztami naszą stronę internetową. Bądź jak zrobić profesjonalną stronę internetową z małym wkładem własnym. Strona internetowa to podstawa nie ma cię w Internecie nie istniejesz. Strona internetowa jest niezbędnym narzędziem do tego by móc zaistnieć w Internecie, dlatego każdy kto się liczy powinien posiadać własną stronę.
http://www.jakzrobicstrone.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęAgencja Interaktywna Bestudio Wojciech Faliszek

pagerank Dodano: 16 06 2010

Agencja Interaktywna Bestudio Wojciech Faliszek
Firma specjalizuje się w tworzeniu wszelkiego rodzaju stron internetowych, aplikacji. Tworzone są także projekty graficzne, ulotki, wizytówki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem, niezależnie od tego czy tworzymy prostą stronę wizytówkę czy rozbudowany serwis. Mieliśmy przyjemność pracy dla firm z różnych branż. Wielokrotnie robiliśmy badania rynków, na których działają nasi klienci, dzięki czemu posiedliśmy doświadczenie, które może okazać się przydatne przy budowie Państwa serwisu. Wierzymy, że reklama jest dźwignią handlu a sukces firmy zależy między innymi od tego jak nasz produkt jest postrzegany przez odbiorców. Pierwsze co robimy to słuchamy potrzeb klienta. Później proponujemy mu kilka możliwych rozwiązań, a następnie wspólnie wybieramy to, które będzie dla Niego najlepsze.
http://www.bestudio.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęStrony www Wrocław

pagerank Dodano: 01 07 2010

Strony www Wrocław
Firma Webmark zajmuje od wielu lat się projektowaniem stron internetowych. Przez ten czas stworzyła wiele stron www dla dużych, średnich oraz małych firm zarówno na terenie Wrocławia jak i całej Polski. Od kilku lat również świadczymy usługi hostingowe polegające na utrzymaniu stron internetowych na serwerach naszej firmy. Projektowaniem stron internetowych we Wrocławiu zajmujemy się od niedawna, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny na nasze usługi. Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas projektów, a także do przeglądnięcia referencji wystawionych naszej firmie przez klientów.
http://website.e-wrocek.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęProjektowanie, tworzenie stron www

pagerank Dodano: 20 07 2010

Projektowanie, tworzenie stron www
Strona internetowa firmy WAWRUS, zajmującej się szeroko pojętą obsługą przedsiębiorstw w zakresie marketingu internetowego i kreowania wizerunku w sieci. Na stronie znajdziemy informacje o ofercie wykonywania stron internetowych, od projektu aż po profesjonalne pozycjonowanie. Oferuje wysoką jakość usług w przystępnej cenie. WAWRUS tworzy także profesjonalne sklepy internetowe, dostosowane do wymagań klienta. Firma wynajmuje też serwery, rejestruje domeny oraz prowadzi statystyki dla stron www.
http://www.projektowanie-stron.szczecin.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID