Komputery i Internet

-

Tworzenie stron

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  przejdź na stronęC2R design studio, strony internetowe, strony www,

pagerank Dodano: 12 12 2011

C2R design studio, strony internetowe, strony www,
C2R strony internetowe, strony www, systemy CMS, sklepy internetowe, Poznań C2R jest firmą realizującą projekty informatyczne. Tworzymy strony i serwisy internetowe, dostarczamy dedykowane aplikacje oraz rozwijamy wykorzystywane rozwiązania. Kreatywność, zaangażowanie i dbałość o wysoki poziom obsługi stanowią podstawę wszelkich działań zespołu C2R. Realizując powierzone nam projekty nie szukamy kompromisów, kierując się zasadą: najwyższa jakoś za najlepszą cenę.
http://c2r.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęGrafika Shoper, Szablony Shoper

pagerank Dodano: 15 12 2011

Grafika Shoper, Szablony Shoper
Firma Solutiv poleca swoją ofertę na "tworzenie sklepów internetowych". Wykorzystujemy oprogramowanie Shoper oraz Click Shop (sklep oferowany przez firmę Home). U nas bezproblemowo zamówisz estetyczną grafikę oraz profesjonalne i bezbolesne wdrożenie. Jeżeli Twoje potrzeby wykraczają poza standardową funkcjonalność oprogramowania, to możemy podjąć się jego modyfikacji i rozbudowy. Oferujemy tworzenie grafiki w 3 różnych pakietach, dostosowanych zakresem usługi jak i ceną do potrzeb Klienta. Efektem naszej pracy są profesjonalne szablony Shoper oraz Click Shop.
http://www.solutiv.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęWzorowa agencja interaktywna

pagerank Dodano: 15 12 2011

Wzorowa agencja interaktywna
W naszej ofercie znajdują się między innymi: sklepy internetowe na naszym autorskim skrypcie dopasowanym do wymagań klienta, całe strony www, od projektu po wykonanie i uruchomienie, modernizacja i rozbudowa stron internetowych - przebudujemy, poprawimy lub stworzymy na nowo, CMS'y - oraz inne narzędzia do zarządzania treścią strony. Chętnie słuchamy potrzeb klientów, oraz podejmujemy nowe wyzwania. Chętnie doradzimy optymalne rozwiązania dopasowane do wymagań klientów i zajmiemy się ich wdrożeniem.
http://www.lemonit.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOpenColor Studio Graficzne

pagerank Dodano: 16 12 2011

OpenColor Studio Graficzne
Oferujemy projektowanie, realizację i pełną obsługę stron internetowych. Są to zarówno strony wizytówki, rozbudowane witryny jak i sklepy, serwisy internetowe oraz strony flash.Ponad to tworzymy sprawne systemy CMS do samodzielnej edycji treści i zdjęć na stronach internetowych, bazy danych. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach. Oferujemy również usługi reklamowe: opracowanie strategii, internetowe bannery reklamowe, animacje, projekty graficzne do druku
http://opencolor.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID