Komputery i Internet

-

Tworzenie stron

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  przejdź na stronęadministracja CMS

pagerank Dodano: 20 06 2012

administracja CMS
Administracja stroną internetową, Tworzenie Stron WWW z systemem administracji. CMS BxM Administrator obecnie jest jednym z wiodącym projektów zaprojektowanych przez firmę BxM Multimedia Aplikacje Internetowe. System CMS strony internetowej został stworzony z myślą o użytkownikach stron Internetowych których wiedza o działaniu oprogramowania CMS (Content management system) jest niewielka i potrzebują dostosowanej jednostki administracyjnej. Głównym celem stworzenia naszego oprogramowania CMS było aby każda osoba która, potrafi posługiwać się skrzynką e-mail mogła w większości przypadków bez większego wysiłku zaktualizować swoją stronę www.
http://bxmadministrator.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęGrafik komputerowy www.lucio.pl

pagerank Dodano: 06 07 2012

Grafik komputerowy www.lucio.pl
Łukasz Żółty specjalizuję się w dziedzinie grafiki i animacji komputerowej. Jest to grafika użytkowa 2d. Zajmuję się budowaniem identyfikacji wizualnej firm (logo, wizytówki, papier firmowy, plakaty, ulotki itp.), projektowaniem stron www, banerów reklamowych, szablonów, sklepów, portali społecznościowych oraz przygotowaniem materiałów poligraficznych do druku. Ponadto wykonuję interfesjy do istniejącego już oprogramowania i dowolnych urządzeń.
http://www.lucio.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęZEBU Agencja Interaktywna

pagerank Dodano: 17 08 2012

ZEBU Agencja Interaktywna
Agencja reklamowa ZEBU od ponad 6 lat tworzy rzeczywistość, zmieniając i wprowadzając w życie nowe pomysły i technologie w konkretne produkty dla naszych stałych i nowych klientów. W twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe technologie do obsługi klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu stron firmowych i informacyjnych, serwisów WWW, portali internetowych, portali WEB 2.0, sklepów internetowych, dedykowanych aplikacji internetowych oraz planowaniu działań marketingowych.
http://www.zebu.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOpcode.pl - strony internetowe

pagerank Dodano: 10 09 2012

Opcode.pl - strony internetowe
Oferujemy profesjonalne usługi tworzenia aplikacji internetowych oraz wszelkiego oprogramowania działającego w sieci. Tworzymy strony www, sklepy internetowe, systemy CMS do stron, które ich nie posiadają, systemy telewizji POS. POS TV to skuteczne narzędzie - nośnik reklamy w miejscu sprzedaży. Oferujemy również domeny i hosting w przystępnych cenach.
http://opcode.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID