Komputery i Internet

-

Tworzenie stron

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  przejdź na stronęMKGstudio Studio Interaktywne

pagerank Dodano: 24 05 2013

MKGstudio Studio Interaktywne
MKGstudio to zespół pasjonatów technologii internetowych działajacych na terenie Lublina i Krakowa. Pomagamy naszym klientom osiągać ich cele biznesowe w Internecie. Tworzymy strony www, sklepy internetowe oraz aplikacje internetowe. Posiadamy autorski, wysokiej jakości system zarządzania treścią (CMS) oraz system do zarządzania relacjami z klientem (CRM). Oba systemy możemy dostosować do indywidualnych wymagań klienta dzięki czemu są idealnie skrojonymi do potrzeb narzędziami biznesowymi. Potrzebujesz reklamy w sieci? Chętnie pomożemy podnieść pozycje Twojej strony www w wyszukiwarkach poprzez zabiegi pozycjonerskie. Nie jesteśmy dużą agencją, ale dzięki temu indywidualnie traktujemy każdego naszego klienta. Słuchamy i analizujemy Państwa potrzeby i dobieramy optymalne rozwiązania dostosowane do budżetu. Zainteresowaliśmy Cię? Zapraszamy do współpracy!
http://mkgstudio.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęProgramowanie prestashop

pagerank Dodano: 13 06 2013

Programowanie prestashop
Oprogramowanie prestashop stanowi niezły kąsek wśród dostępnych silników sklepowych na rynku. Sklepy te nie dosyć, że są odpowiednio \"wyposażone\" i przyjazne dla wyszukiwarek, to jeszcze są na licencji Open Software - czyli możemy wykorzystywać je całkowicie za darmo. Sklep w standardzie wyposażony jest w standardową szatę graficzną, której wygląd jak to na podstawę przystało, jest całkowicie surowy - aby uogólnić jej przeznaczenie. By porządnie wystartować w handlu internetowym należy zadbać przynajmniej o kilka podstawowych rzeczy. Najlepiej zlecić wykonanie odpowiedniego wyglądu strony sklepowej aby stylem nawiązywała do branży i był identyfikowalny dla Klientów. Po wykonaniu projektu graficznego można przejść do programowania prestashop czyli tworzenia nowych rozwiązań, modyfikacji oraz kodowania struktury sklepu. Drugą kwestią jest promocja sprzedaży w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zapewnimy sobie odpowiednią odwiedzalność, co będzie przekładało się na gotówkę. Niewiele trzeba aby zaistnieć jako sprzedawca online, zapraszamy selljus.pl
http://www.selljus.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęAgencja Expanse

pagerank Dodano: 02 07 2013

Agencja Expanse
Expanse to agencja interaktywna, której działalność stanowi: projektowanie stron internetowych oraz portali, badanie użyteczności stron oraz prowadzenie zaawansowanych projektów internetowych. Tworzymy systemy informatyczne, portale społecznościowe oraz aplikacje internetowe, aplikacje mobilne, aplikacje dla Facebooka, prezentacje multimedialne, a także kompletną identyfikację wizualną dla firm.
http://www.expanse.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęwww.psd.com.pl, Grupa PSD Piaseczno, projektowanie

pagerank Dodano: 04 07 2013

www.psd.com.pl, Grupa PSD Piaseczno, projektowanie
Grupa PSD, projekty www, projektowanie stron www, sklepy internetowe, systemy cms, systemy dedykowane, grafika komputerowa, szablony Allegro, Piaseczno Grupa PSD powstała z połączeni dwóch firm rynku IT działających od 2000 roku - firm Infotech i PeTeK. Celem integracji było połączenie doświadczeń i potencjału obu firm, oraz rozszerzenie oferty handlowej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości, dopasowanych do stawianych przez Państwa wymagań, zgodnych z najnowszymi trendami i technologiami. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy programiści, graficy, webmasterzy oraz specjaliści od marketingu internetowego, co daje daje gwarancję skutecznego połączenia najnowszych technologii informatycznych z kreatywnością oraz budowaniem wizerunku w sieci - a to z kolei przekłada się bezpośrednio na wymierne korzyści dla naszych Klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu dedykowanych systemów intranetowych, e¬commerce i serwisów WWW, co w odróżnieniu od wielu firm proponujących „gotowe” systemy i daje możliwość stworzenia systemu idealnie dopasowanego do potrzeb Klienta ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności i przejrzystego sposobu prezentowania informacji. Dotychczas zaufali nam między innymi: Beijer Ref, Briggs & Stratton, Candy Polska, Centrum Kreowania Liderów, CLS Contact, Harley Davidson, Hitachi, Hoover, Kenwood, Klubokawiarnia, Montownia Fryzur, Orange Warsaw Festival, Piotr Przasnyski, Polishexport.info, proAGD, PTTK, Sadyba Best Mall, Saeco Polska, Top-AGD, Warszawska Izba Turystyki, Wypożyczalnia-art.pl, zakopane-nosal.pl Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
http://psd.com.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID