Komputery i Internet

-

Tworzenie stron

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  przejdź na stronęBroker Media

pagerank Dodano: 27 11 2013

Broker Media
Mamy okazję przedstawić Państwu agencje Broker Media z Warszawy, która zajmuje się kompleksowo marketingiem internetowym dla firm z całej Polski. Od początku istnienia Broker Media tworzy i projektuje profesjonalne strony internetowe na potrzeby internetu i klientów zlecających wykonanie serwisów. Budowa stron internetowych to przede wszystkim pasja specjalistów z Broker Media, oraz sposób na życie w obecnych czasach kiedy internet to potęga komunikacji między ludźmi. Graficy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu layoutów, oraz innych projektów. Każda zaprojektowana grafika jest inna dzięki czemu klient otrzymuje usługę stworzoną na miarę potrzeb. Programiści z Broker Media są wykwalifikowanymi koderami z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu stron www i innych serwisów. Dzięki połączeniu wiedzy, kreatywności i chęci do tworzenia coraz to lepszych stron internetowych osiągają nowoczesne i profesjonalne w wykonaniu strony. Każdy projekt jest dostosowany do wymagań klientów i rynku, aby wyróżniał się w branży i zachęcał do interakcji. Broker Media tworzy również strony responsywne, czyli RWD inaczej mówiąc Responsive Web Design które są bardzo nowoczesne i dostosowują się do rozdzielczości monitorów i poprawnie wyświetlają na wszystkich urządzeniach mobilnych. Dodatkowym atutem wykonania stron przez BM jest to, że każda strona jest dostosowana do wszystkich przeglądarek dzięki czemu strony poprawnie wyświetlają się wszystkim użytkownikom internetu. Mobilne strony www są dostosowane do małych rozdzielczości np smartfonów dzięki temu w szybki sposób można się dowiedzieć czym zajmuje się firma i szybko z nią skontaktować w internecie przez telefon komórkowy. Polecamy
http://broker-media.pl
 
Więcej informacji o: Broker Media
hr
  przejdź na stronęVirtualnetia - tworzenie www

pagerank Dodano: 23 05 2014

Virtualnetia - tworzenie www
Virtualnetia to Firma specjalizująca się w reklamie w sieci Internet- Jako agencja marketingu interaktywnego nieprzerwanie od 2002 roku świadczy usługi z zakresu profesjonalnych i całościowych rozwiązań : projektowania i tworzenia witryn WWW oraz systemów e-commerce. Kreuje i wdraża nowoczesne sklepy internetowe. Firma zapewniamy obsługę z zakresu marketingu interaktywnego, pozycjonowania oraz optymalizacji witryn www i esklepów. Virtualnetia projektuje i tworzy internetowe kampanie reklamowe oraz zaplecze serwisów tematycznych i produktowych. Zapewnia gwarancję oraz pogwarancyjną obsługę autorską wdrażanych stron i systemów.
http://www.virtualnetia.com
 
Więcej informacji o: Virtualnetia - tworzenie www
hr
  przejdź na stronęMagic RWD - strony mobilne

pagerank Dodano: 06 10 2014

Magic RWD - strony mobilne
RWD, to znaczy Responsive Web Design to rodzaj tworzenia stron internetowych tak, ażeby ułożenie oraz wygląd strony dopasowywał się do ekranów o różnorodnych rozdzielczościach, przede wszystkim urządzeń mobilnych. Chcesz przetestować czy Twoja portal jest RWD? Możesz to poczynić z pomocą naszego testu! Jak? Wpisz adres swojej strony w okienko naszego testera a następnie naciśnij „Go!”. Wygenerowany podgląd zademonstruje Ci jak Twoja strona pokazuje się na popularnych wyświetlaczach sprzętów mobilnych. Okazało się, iż Twoja strona nie jest RWD? Nie martw się, możemy dostosować ją dla Ciebie albo zaprojektować absolutnie nową. Nie czekaj i wypróbuj czy Twoja strona internetowa nadąża za rozwojem technologii już dziś!
http://rwdtest.pl
 
Więcej informacji o: Magic RWD - strony mobilne
hr
  przejdź na stronęTworzenie stron | Zaawansowana strona CMS

pagerank Dodano: 06 01 2015

Tworzenie stron | Zaawansowana strona CMS
Jeśli chcesz zyskać nowych klientów i jednocześnie wypromować swoją markę,stając się realną konkurencją wśród innych firm z tej samej branży to koniecznie zainwestuj w reklamę internetową! Dzięki usługom Agencji Reklamowej S 90 możesz stworzyć oryginalny wizerunek swojej firmy i jej niepowtarzalną wizytówkę w globalnym świecie. Tylko tu klient sam może zdecydować jak będzie wyglądać jego strona. Dodatkowo każdy klient sam wybiera interesujący go pakiet: -Najtańszy Abonament Miesięczny zapewniający utworzenie domeny .pl w systemie CMS szybką realizację, dostosowanie grafiki i pojawiających się treści. - Standardowt Pakiet na start- w którym dodatkowo dostajesz atrakcyjna zniżkę na regularne pozycjonowanie - Optymalny Pakiet standardowy- który wzbogacony jest dodatkowo o formę pozycjonowania MEDIUM, założenie fanpage na facebooku oraz kampanie AdWords w atrakcyjnej cenie. - najbardziej rozwinięty jest Wymarzony Pakiet zaawansowany, który zawiera propozycję z powyższych pakietów,a dodatkowo dostajesz w gratisie projekt wizytówki i logo oraz usługi z zakresu copywritingu. Sam zdecyduj jaką opcję wybierasz! Przestań przepłacać wydając krocie na ulotki, których nikt nie czyta! Zacznij realnie zarabiać! Dzięki stronie internetowej zyskujesz: - umożliwiasz sobie stały kontakt z klientem - możesz skorzystać z automatyzacji sprzedaży - umożliwiasz klientom poznanie oferowanego przez Ciebie towaru lub usługi - zyskujesz dostęp do klientów na całym świecie - Twoja reklama pracuje na markę przez całodobowo przez dni w tygodniu! Sam się przekonaj ile możesz zyskać!
http://www.pewnestrony.pl
 
Więcej informacji o: Tworzenie stron | Zaawansowana strona CMS
hr
XHTML VALID CSS VALID