Komputery i Internet

-

Tworzenie stron

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  przejdź na stronęWebkon, projektowanie stron

pagerank Dodano: 16 07 2015

Webkon, projektowanie stron
Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych zgodnych z obecnymi standardami. Projekt rozpoczynamy od rozmowy z klientem, przygotowaniu grafiki kończąc na jej zaprogramowaniu. Wykonujemy strony w formie wizytówki, oraz projekty bardziej rozbudowane, sklepy internetowe, portale społecznościowe. Każdy projekt jest dla nas wyjątkową przygodą. Podczas realizacji priorytetem jest dla nas kontakt, rozpoznanie potrzeb i preferencji Klienta, związanych z konkretnym zapotrzebowaniem. Przed rozpoczęciem prac szczegółowo zapoznajemy się ze specyfiką rynku, na którym działa nasz Zleceniodawca. Badamy rozwiązania i praktyki konkurencji. Podczas wdrażania projektu wybieramy najbardziej odpowiednią graficznie i technicznie formę realizacji tak aby spełniała wymogi i standardy e-marketingowe.
http://www.webkon.eu/
 
Więcej informacji o: Webkon, projektowanie stron
hr
  przejdź na stronęAplikacja do rejestracji uczestników wydarzeń

pagerank Dodano: 31 08 2015

Aplikacja do rejestracji uczestników wydarzeń
CONREGO to bardzo elastyczny i rozbudowany, lecz łatwy w obsłudze system rejestracji uczestników wydarzeń. CONREGO to system, który pierwotnie został zaprojektowany dla najbardziej wymagających klientów. Kod źródłowy aplikacji jest zooptymalizowany pod kątem najwyższej wydajności i bezawaryjnego działania. Nasze oprogramowanie zostało stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń. Mimo wielu zaawansowanych funkcji i obsługi skomplikowanych procesów CONREGO jest proste w obsłudze. Za pomocą intuicyjnego interfejsu możesz stworzyć dowolny proces rejestracji.
http://conrego.com.pl
 
Więcej informacji o: Aplikacja do rejestracji uczestników wydarzeń
hr
  przejdź na stronęResponsywne strony internetowe! Sklepy internetowe

pagerank Dodano: 24 11 2016

Responsywne strony internetowe! Sklepy internetowe
Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na profesjonalizm i wysoką jakość wykonywanych usług. Podstawowym celem naszego działania jest dążenie do zaspokajania potrzeb i wymagań naszych klientów. Oferujemy projektowanie profesjonalnych, responsywnych stron internetowych i sklepów internetowych. Ponadto zajmujemy się sprzedażą domen.
http://srcserwis.pl
 
Więcej informacji o: Responsywne strony internetowe! Sklepy internetowe
hr
  przejdź na stronęZakładanie stron | Siedlce

pagerank Dodano: 15 10 2017

Zakładanie stron | Siedlce
Firma zajmuje się programowaniem i tworzeniem grafiki dla stron www. Programowaniem zajmujemy się od kiedy pojawiły się pierwsze komputery zdolne do pisania stron www. Były to początki atari i zxspectrum i język programowania basic. Do tego czasu uczymy się, kształcimy w zakładaniu stron internetowych w css, javascript, php i html. Przy projektach layoutu stron www korzystamy z narzędzi adobe i affinity, idealnie sprawdzają się w grafice rastrowej i wektorowej. Strony powstają w technologii rwd w tej chwili to już standard tak jak i szybkość strony, muszą być podkręcone do granic możliwości, testujemy, mierzymy i opracowujemy możliwie wysoki poziom dla każdej ze stron www.
http://https://owl.wf/strona_www/
 
Więcej informacji o: Zakładanie stron | Siedlce
hr
XHTML VALID CSS VALID