Komputery i Internet

-

Wiadomości

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4
  przejdź na stronęPortal 4budowlani.pl – informacje z

pagerank Dodano: 24 01 2008

Portal 4budowlani.pl – informacje z
Portal budowlany w swoich zasobach posiada zbiór dokumentów wzorów pism budowlanych. Znajdziesz tu prawo budowlane, albo kiedy są najbliższe targi budowlane. Katalog firm to spis firm wg branż z podziałem na kategorie. Giełda budowlana z ogłoszeniami dodaj ogłoszenia kupna sprzedaży. Oprogramowanie dla firm sciągniesz za darmo.
http://www.4budowlani.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęDCSerwis.pl | Infrastruktura Serwerowni

pagerank Dodano: 11 11 2009

DCSerwis.pl | Infrastruktura Serwerowni
DCSerwis.pl to portal grupy specjalistów zawodowo zajmujących się problematyką budowy, utrzymania i zarządzania centrami przetwarzania danych oraz IKS – Infrastrukturą Krytyczną Serwerowni. Jednym z celów działania jest popularyzacja wiedzy dotyczącej IKS, centrów danych i ich znaczenia dla biznesu, także poprzez najnowszą inicjatywę, jaką jest nasz portal społecznościowy DCSerwis.pl. Pragniemy zebrać wszystkich zajmujących się podobną tematyką w jednym miejscu i w miarę możliwości zbudować silną społeczność specjalistów utrzymania centrów przetwarzania danych. Jesteśmy przekonani, że portal DCSerwis.pl ma szanse stać się platformą transferu wiedzy i może pozwolić na popularyzację zagadnień, którymi zajmujemy się każdego dnia. Grafika portalu dość nietypowo nawiązuje do tematyki żeglarsko – morskiej, ale naszym zdaniem istnieje duże podobieństwo pomiędzy specyfiką pracy działu maszynowego na statku i obsługą serwerowni w firmie. W obu przypadkach kapitan (biznes) wydaje polecenia, ale tak naprawdę ich wykonanie zależy od maszynowni (serwerowni).
http://dcserwis.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęNewsKomp.pl - Nowości Komputerowe

pagerank Dodano: 25 01 2012

NewsKomp.pl - Nowości Komputerowe
Nasz portal Komputerowy kierowany jest dla ludzi którzy interesują się komputerami i wszystkim tym, co z nimi związane. Znajdziecie u nas nie tylko nowości komputerowe ale także testy i recenzje sprzętu komputerowego czy oprogramowania. Dla początkujących użytkowników komputera przygotowaliśmy wiele porad komputerowych które pozwolą Ci rozwiązać problem z Twoim komputerem. Dostarczamy wam główne newsy o sprzęcie komputerowym, Internecie, urządzeniach mobilnych i nie tylko
http://www.newskomp.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęSpecPodatkowy.pl | Rozlicz PIT za 2012 rok

pagerank Dodano: 26 03 2013

SpecPodatkowy.pl | Rozlicz PIT za 2012 rok
SpecPodatkowy.pl to skarbnica wiedzy dla osób, które interesują się tematyką podatkową, ale także dla osób, które nie są biegłe w tej tematyce. Portal jest stale aktualizowany o nowe wiadomości z branży. Pomaga rozliczyć się z US i dostarcza wielu praktycznych porad, przydatnych na co dzień.
http://www.specpodatkowy.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID