dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6
  przejdź na stronęNajnowsze filmy

pagerank Dodano: 07 06 2013

Najnowsze filmy
Filmus.pl to serwis WWW, który został utworzony z myślą o tych wszystkich osobach, które w czasie wolnym często oglądają nowe filmy kinowe albo rozmaite programy TV. Jeśli i Ty jesteś jedną z takich osób, niewątpliwie powinieneś wejść na tę stronę WWW. Żeby oglądać filmy na portalu, musisz jedynie założyć konto. Należy podkreślić, że na portalu działa wyszukiwarka, ponadto możemy zaznajomić się z licznymi rankingami filmów. Dzięki temu z pewnością szybko uda nam się znaleźć jakieś ciekawy film.
http://www.filmus.pl
 
Więcej informacji o: Najnowsze filmy
hr
  przejdź na stronęSeriale online

pagerank Dodano: 21 08 2014

Seriale online
Miłośnicy horrorów mają ogromne szczęście, że istnieją serwisy udostępniające bezpłatnie najciekawsze produkcje z tego gatunku filmowego. Filmy online za darmo posiadają bowiem bogatą ofertę, w której znajdują się nie tylko największe kinowe hity, ale również ciekawa klasyka oraz seriale typu American Horror Story czy Supernatural. Każdy kinomaniak znajdzie coś dla siebie. Dla ułatwienia wyszukiwania wszystkie pozycje zostały dokładnie opisane i skatalogowane. Zdecydowana większość z nich posiada polskie okładki oraz tłumaczenia dostępne w formie napisów lub polskiego lektora. Darmowe filmy cieszą się nieustannym zainteresowaniem, bowiem dostęp do nich jest banalnie prosty. Teraz wystarczy tylko szybka rejestracja i już można cieszyć się dostępem do wielu unikalnych horrorów. Już wkrótce w kinach zadebiutuje najnowszy horror The Human Centipede III, więc wszyscy amatorzy mocnych wrażeń będą mogli obejrzeć produkcję w najwyższej jakości przez własnym komputerem nie ruszając się z mieszkania.
http://serialeifilmy.tv
 
Więcej informacji o: Seriale online
hr
  przejdź na stronęCo-obejrzec.pl

pagerank Dodano: 19 09 2014

Co-obejrzec.pl
Co-obejrzec.pl to nowa strona z ogromną bazą filmów i seriali, każdy kto lubi kino i film na pewno znajdzie tam swój ulubiony gatunek filmowy. Do każdego filmu przyporządkowani są także aktorzy występujący w danym filmie, Większość filmów posiada także zwiastun żeby zobaczyć czy warto oglądać film, jak również opis lub recenzję. Każdego dnia dodawanych jest kilkanaście nowych filmówl
http://co-obejrzec.pl
 
Więcej informacji o: Co-obejrzec.pl
hr
  przejdź na stronęFajne filmy

pagerank Dodano: 06 06 2015

Fajne filmy
Niepowtarzalna okazja zobaczenia trailerów online dowolnie wybranego filmu, to www.zwiastun.tv. Portal, dzięki któremu każdy gość dobierze zwiastun najlepszy wśród dostępnych. Dowolnego gatunku jaki lubi najbardziej. Ponad trzysta filmów uporządkowanych wedle gatunków filmowych. Nasz serwis pozwala na wyszukiwanie filmu również po określonym tytule, dacie opublikowania albo sumie oddanych głosów i najwyższych notach. z naszym rankingiem filmów, każdy domowy seans filmowy będzie wyjątkowy.
http://www.zwiastun.tv
 
Więcej informacji o: Fajne filmy
hr
XHTML VALID CSS VALID