dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6
  przejdź na stronęZbuntowani - Rebelde - Serial

pagerank Dodano: 27 08 2008

Zbuntowani - Rebelde - Serial
W High Elite School uczy się tylko najzdolniejsza młodzież. To ona przeżywa swoje pierwsze miłości, wzloty i upadki. Ich losy możecie śledzić oglądając meksykańską telenowelę Zbuntowani (Rebelde) - taraz za pośrednictwem polskiej telewizji TV4. Na stronie www.zbuntowani.pl znajdziecie ciekawe informacje na temat serialu, zdjęcia i plotki na temat aktorów, multimedia oraz Forum, na którym można podyskutować na tematy związane z telenowelą. Dla tych, którzy wolą rozmowy on-line jest dostępny czat.
http://www.rebelde.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKASKADERZY - IST Ryszard Janikowski, koordynator k

pagerank Dodano: 23 11 2009

KASKADERZY - IST Ryszard Janikowski, koordynator k
Strona internetowa grupy kaskaderskiej Ryszarda Janikowskiego Independent Stunt Team - profesjonalni kaskaderzy filmowi. Firma IST oparta jest na ponad 30-letnim doświadczeniu kaskaderskim i filmowym jej właściciela. W tym okresie pracował jako kaskader i koordynator scen kaskaderskich w ponad 250 filmach fabularnych i telewizyjnych.
http://www.stunts.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFilmy

pagerank Dodano: 05 06 2010

Filmy
Nowości filmowe zazwyczaj budzą ogromne emocje – tym większe, gdy chodzi o konkretną ogromną produkcję lub kolejny film uznanego reżysera. Wówczas wszyscy, dla których scena wielkiego ekranu nie jest obojętny, obowiązkowo zakupują bilety i pędzą na projekcję. Jeśli musisz być zawsze na czasie i mieć pewność, że żadna premiera Cię nie ominie – ta witryna jest specjalnie dla Ciebie!
http://www.wkinach.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęZakazane imperium

pagerank Dodano: 14 07 2011

Zakazane imperium
Serial Boardwalk Empire - Zakazane imperium, uznawany przez wielu za najlepszy serial 2010 roku. Zdobywca dwóch Złotych Globów. To opowieść o polityce, korupcji, mafii i przestępcach, prohibicji, emancypacji, seksie i wszystkim tym czym żyła Ameryka początków XX wieku. Na stronie znajdziesz najnowsze informacje, opis poszczególnych odcinków, katalog postaci wystepujących, ciekawostki związane z fabułą serialu oraz forum dyskusyjne.
http://www.zakazaneimperium.tnb.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID