dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6
  przejdź na stronęBlog autorski Kacpra Mystkowskiego

pagerank Dodano: 04 09 2012

Blog autorski Kacpra Mystkowskiego
Zapraszam ludzi zainteresowanych dobrym kinem, ale i nie tylko na moją stronę. Na blogu skupiam się na rzeczach istotnych. Piszę o kulturze, społeczeństwie, ludziach, kinie. Tematy wyszykuję bardzo starannie. Każdy - przynajmniej mam taką nadzieje, może tam znaleźć coś dla siebie. Film jest tematem często poruszanym przeze mnie, wynika to z mojej pasji. Stworzyłem do tej pory jeden krótko metrażowy film. Od czasu do czasu na mojej stronie mogą się znaleźć rzeczy związane z nauką, która w mojej ocenie jest czymś bardzo interesującym i inspirującym. Pozdrawiam.
http://kacpermystkowski.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęGra o Tron

pagerank Dodano: 29 10 2012

Gra o Tron
Książka „Pieśń Lodu i Ognia” zdobyła wielką społeczność wielbicieli w całych Stanach Zjednoczonych. Opierając się na niej zekranizowany został serial „Gra o Tron”. Obrazuje on historie delegatów siedmiu klanów, którzy wojują o rządy nad Westeros. W naszym serwisie graotron24.pl możesz dowiedzieć się o najnowszych informacjach o filmie, opisach epizodów i bohaterów.
http://graotron24.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęProgram telewizyjny

pagerank Dodano: 13 11 2012

Program telewizyjny
Program TV serwisu INTERIA.PL proponuje widzom przegląd 350 stacji telewizyjnych polskich i zagranicznych. Znajdziesz tutaj program na dzisiaj, na jutro oraz na kolejne dni. Ponadto serwis oferuje recenzje filmów, streszczenia seriali oraz wyszukiwanie programów ze względu na ich gatunek i Twoje osobiste preferencje.
http://programtv.interia.pl
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęStop-limitom.pl - filmy online

pagerank Dodano: 19 11 2012

Stop-limitom.pl - filmy online
Filmy i seriale online. O ile więc chcesz zobaczyć filmowy hit, przykładowo komedię bądź serial, z pewnością bardzo wiele wartościowych pozycji znajdziesz na naszej stronie stop-limitom.pl. Wydaje się, iż to doskonałe rozwiązanie, iż można obecnie zobaczyć film na swoim komputerze, bez żadnych opłat. Powinno się wspomnieć, iż całkiem często są dodawane w serwisie nowe filmy online. I naturalnie filmy online za darmo są doskonałej jakości, pewne to produkcje z lektorem, ale także są produkcje z polskimi napisami.
http://stop-limitom.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID